Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal! Hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, reklamlar görünmez, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlarınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Hangi Burç Nerede Tatil Yapmak İster

Chen

Üzümsüz Kek
Forum sorumlusu
BOĞA: Doğayla iç içe tatil tercihi olan Boğa burcunun gideceği ülke İskoçya olurdu. Mimarisiyle Boğaların sanatsal zevklerini etkileyecek olan İskoçya, yeşilliğiyle de büyüleyeci olur.

AKREP: Çöllerde bile kendine eğlencec yaratabilecek Akrep burcu yine de deniz de görmek ister. Daha ılımanlar ülkeleri seçecek olan Akreplerin gideceği tatil mekanı Mısır ülkesi.

YENGEÇ: Soğuk olsun da kar da yağabilir diyebilecek Yengeç Burcu insanı tanımışlığımız vardır. O yüzden Kuzey Ülkeleri Yengeç burcunun tatil anlayışlarına daha uygun diye düşünüyoruz. Norveç ya da Finlandiya'nın başkenti Helsinki.

YAY: Avrupa ülkelerine gitmek isteyen Yay Burcunun ilk tercih edeceği ülke Fransa olurdu.

ASLAN: Aileyle tatil konusunda ciddi öncelikleri olan Aslan Burcu için tatil demek yurt içi demek. Ayvalık da olur, Erdek'te.

pumpkin

:honk:
Sgjssh
ben zaten çoğu insanın tatil anlayışının merkezinde olduğumdan mütevellit listedee yer almamışım, yaşıyorum bu hayatıı :cool:

Pluviofil

ad astra per aspera.
Editör
Gittim zaten oraya :T:

Üst Alt