Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Koç Burcu

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Boğa Burcu

Boğa için seksapellik ikinci planda ise de Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep burcu insanları onu etkileyebilir. En önemli kriteri güven olan Boğalar ancak Yengeç, Başak ve Oğlak ile çok mutlu bir evlilik kurabilir.

İkizler Burcu

Hep keşif peşinde olan İkizler burcu insanını; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi ile kurulacak sıcak ilişkiler onu cezp edebilir ancak evlilik için şans Aslan, Kova, Terazi ve İkizlerden yana olacaktır.

Yengeç Burcu

Terazi, Oğlak, Kova, Başak, Balık ve Yengeç cinsel konularda uyumludur ancak bu bir Yengece göre evlilik için yeterli değildir. Boğa, Akrep ve Balık evlenebileceği en ideal burçlardır.

Aslan Burcu

Aslan ve İkizler burcu arasındaki cinsellik mükemmeldir. Aşka ve evliliğe gelince; bir Aslanın dünya evinde İkizler de olabilir, Koç veya yay burcu da...

Başak Burcu

Müşkülpesent Başak burçlarının cinsel çekim alanına Balık, Başak, Boğa, Yengeç, Aslan ve Oğlak girebilir. Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir.

Terazi Burcu

Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

Akrep Burcu

Çekici Akrep burçları, cinsel çekim alanına girdiği Boğa, Başak, Aslan, Kova ve Akrep ile heyecanlı ilişkiler deneyebilir. Evlenmeye karar verdiğinde ise yıldızı Yengeç ve Balık burçlarını gösterecektir.

Yay Burcu

Herkese karşı bir sevgi kelebeği olan Yaylar; İkizler, Terazi, Balık ve Yay burçlarından çok uyumlu sevgililer edinebilir. Evliliklerinde mutlu olabilecekleri sağlam limanlar ise Koç ve Aslan burçlarıdır.

Oğlak Burcu

Başak, oğlak ve Balık ile sıcak aşk ilişkileri yaşayabilecek olan Oğlak burçları, temkini elden bırakmaz. Evlilik için kendisine en uygun burçlar ise Başak ve Boğalar arasındadır.

Kova Burcu

Yengeç, Akrep, Kova ve Başak ile cinsel çekimleri uyuşan, özgürlüğüne düşkün Kovalar, Yengeç burcu ile aşk evinde buluşsa da evlilikte İkizler ve Terazi ile en büyük mutlulukları paylaşacaktır.

Balık Burcu

Balık burcunun romantik, sezgili ruhu; Koç, Aslan, Boğa, Balık ve Yay burcu insanlarını cinsel çekim etkisine alabilir. Yengeç, Akrep, Koç ve Balık burçları ile aşka da yelken açabilir ancak evlenmek için doğru kişi Yengeç ve Akrep burcu insanları arasında olmalıdır.

dinamickaygısız

Platin Üye
Mükemmel eş adaylarımı gördüm :honk: tabi seçenekler biraz daha genişletilebilir :honk:kendimi geliştirirsem bütün burçlara yürüyemez miyim:honk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yelpaze epey genişmiş

pumpkin

Elmas Üye
İlişkilerinde sadık olmayan koçlar evlilikte mi mutlu olacaklar peh :/
aslan hakkında bir fikrim yok.
bi yay olarak koç buldun mu gerçektennn :dyg:
yükseleni farklıdır, koçlar gerçekten sadıktırlar, tanıdığım tüm koçların kırmızı çizgileri vardır yani :honk:

Cafuné

Altın Üye
bi yay olarak koç buldun mu gerçektennn :dyg:
yükseleni farklıdır, koçlar gerçekten sadıktırlar, tanıdığım tüm koçların kırmızı çizgileri vardır yani :honk:
Bulmuştum ama hiç sadıklığını görmedim açıkçası yalan üstüne yalan..
belki de bana denk gelmedi 🙂

pumpkin

Elmas Üye
Sen de yine de koçtan şaşma her burç kişisi farklı farklı. Benim de balık burcuydu mesela arkadaşlar senin bu kesinlikle balık değil derlerdi :honk: bak ben 32yıllık hayatımın rahat 18inde yayı aradım ama bulamadım :honk: koç gelirse kaçırma. Aradaki uyum bambaşka

Cafuné

Altın Üye
Sen de yine de koçtan şaşma her burç kişisi farklı farklı. Benim de balık burcuydu mesela arkadaşlar senin bu kesinlikle balık değil derlerdi :honk: bak ben 32yıllık hayatımın rahat 18inde yayı aradım ama bulamadım :honk: koç gelirse kaçırma. Aradaki uyum bambaşka
Umarım bulursun elbet denk gelir sana da ansızın 🙂 hiç beklemediğin anda oluyor genelde.
bakalımm :d

pumpkin

Elmas Üye
BURÇLARI BİLMEM DE O BENLE EVLENMELİ 🚬

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Koç ve Aslan deneyimi yaşamadan dönemi kapattık

Keşke daha önce okusaymışım

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Koç burcu sıkıntı. Bende sorunlu olanlarına denk geldim. Johnny Depp davasında olanları izledikten sonra koç burcu kırmızı çizgim.
Amber koçmuş çünkü fpalm:

Cafuné

Altın Üye
Koç burcu sıkıntı. Bende sorunlu olanlarına denk geldim. Johnny Depp davasında olanları izledikten sonra koç burcu kırmızı çizgim.
Amber koçmuş çünkü fpalm:
Gerçekten de bu burçtan olanlar sıkıntı.
kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar resmen

pumpkin

Elmas Üye
ulan bu koç burçları size ne ettiii................................. 🚬

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Benim en mıy mıy bulduğum burç erkeği Balık

pumpkin

Elmas Üye
Benim en mıy mıy bulduğum burç erkeği Balık
çünkü öyleler zatennn
sonunda hemfikir bir hemcinsim çıktı çok şükür :srl:
bi de o mıy mıylığa içten pazarlılıkları eklenince çekilmez çileye dönüyolar :honk:

Lucas

Gümüş Üye
Üst Alt