Soru Gördüğünüz En Saçma Rüya(Kabus) Neydi?

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Gördüğünüz en saçma rüya veya kabus neydi?

Do Not Disturb Art GIF by Sherchle

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Benim çook eskimi eski bir rüyamdır.
M. Ali erbil babammış bizim evin 4 ayağı vardı (örümcek ayağı gibiydi) istanbul boğazında evi parkediyorduk.
Baba oraya olmaz çok güneş alıyor buraya olmaz aşağı düşeceğiz.. porgy:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
ula dün gördüm
Alt komşu evi süpürüyormuş sesine uyandım çok ses geliyordu baktım odanın köşesindeki beton parçalanmış el giricek kadar bir yer ordan benim evide süpürüyor. dknmfşlhgkdjnfgldjkfg dedim sen napıyorsun ya kadınla tartıştıcaktım ki rüya bitti ya bu neydi ya

CaT

🎈
Board Admin
pek sacma rüya görmüyorum ben galiba

CaT

🎈
Board Admin
Aha bugün gördü, bilinç alti calismasi yapan kadin bu iste tuaflik var deyip annesine gönderiyor beni,oda baska bi ülkede, bi kuyruga girip ülkeye geciyorum sonra bulusuyoruz ama zoom üzerinden sohbet edecekmisiz ldkdkdngjj

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Aha bugün gördü, bilinç alti calismasi yapan kadin bu iste tuaflik var deyip annesine gönderiyor beni,oda baska bi ülkede, bi kuyruga girip ülkeye geciyorum sonra bulusuyoruz ama zoom üzerinden sohbet edecekmisiz ldkdkdngjj
Buluşup zoom üzerinden sohbet edeceksiniz harika 🤣🤣🤣

• Haha
Tepkiler: CaT

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben bu geceki saçmaşık silsilesini anlatıyorum.
Eşimle bir yere gitmemiz lazım otobüse bincez otobüzün alt yüksekliği 2 metre eşim uzandı tırmandı ben binemedim
Otobüs kaldırıma yaklaşınca yükseklik baya azaldı 🤦🏻‍♀️
Bindim gidiyoz arka cama sigara içmeye gitti nerde diye bende gittim en son köşe koltukta sürekli kusan biri var. Sonrada kendi kusmuğuna bakıp kenara çekiliyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
İğrendim öne koltuğuma geri döneyim dedim bizim koltuklar yok komple değişmiş derken bir kadın kavga çıkardı indik otobüsten kavga çıktı
Bir bidonda patlayıcı varmış atıyorlar
Patlamıyor iyice uzağa gidip sonraki ptobüsü bekledik. Geri eve döndük gidemedik sonra eşim tek gitmiş işten çıkıp oda ben yokum diye yapamamış rüyanın sonunda hayal kırıklığı dolu suratım ile kapanış 🤣🤣🤣

Sonra uyandım uyudumbu sefer yaratıklar var küçükleri avlıyoz. Biriktiriyoz pamukkale gibi mekan ama dümdüz ova şekkinde 🤣🤣 büyük yaratıklara av olmamaya çalısıyoz ben en son ölüyor gibiydim telefon çaldı uyandım 🤦🏻‍♀️

Normal rüya görmüyom ki

chevy

Gümüş Üye
Ölemiyordum. Bildiğin son durak serisi benzeri olaylar yaşıyordum sırf acaba ölecek miyim acaba sorusuna cevap bulabilmek için ama cıx. Psikolojimi bozduğundan mıdır nedir bu durum, uyanınca niye ölemedim ki deyip triplenmiştim kendi kendime 😂

Karahan

Bronz Üye
1700309832564.jpeg
Aynen buna benziyor ve suratıma yapışıyor..

FeU

Bronz Üye
Bu sabah rüyamda Bülent Ersoy u gördüm
neden gördüğümü anlamak için rüyamın devamı gelmesin diyerekten uyanmamak içün direndim ama sonuç olarak uyandım
Bülent Ersoy benimle konuşmak istiyordu ben kaçıyordum öyle saçma sapan bir rüyaydı

Üst Alt