Gerçek Aşk Yaşamadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
1. Aşklarını özel ortamlarda yaptıklarından daha çok sosyal medyada ve arkadaşlarının çevresinde dile getirirler
Eğer partneriniz size karşı sadece arkadaşlarınızla dışarıdayken ya da sosyal medya üzerinde kibar ve özenliyse, bu bir tehlike işareti olmalıdır. Baş başa olmanız, sevgilerini göstermelerine bir engel değil!

Partnerinizin mutluluğunuzu ilişkinizin başarı düzeyine göre ölçmesi olasıdır. Yani insanlar sizin ne kadar harika bir çift olduğunuz hakkında yorum yaparsa, bu partneriniz için mutluluğa çevrilecektir.

Bu nedenle, kapalı kapılar ardından sevgi dolu jestler durur ve sessizlik başlarsa, bu durum partnerinizin toplumun görmesi için bir "sevgi gösterisi" sergilemeyi sevdiği anlamına gelir. Oysa ki gerçek bir ilişkide gösteri değil, gerçek sevgi önemlidir.

2- Sahra Çölü'nden daha kuru sohbetleriniz varsa...
Sağlıklı, gerçek bir ilişki, her iki tarafın da kendileri ve çevrelerindeki dünya hakkında konuşmaya açık olmasını gerektirir. Ancak partneriniz sizden bir şeye ihtiyaç duymadıkça konuşmaya başlamıyor, tartışmada bile sessiz kalıp uzaklaşmayı deniyorsa; bu durum sizinle iletişim kurmak istemediği anlamına gelir. Ancak hiçbir ilişki sağlıklı bir iletişim süreci olmadan yürümez.

3. Sizi ve alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalışırlar
İkinizin de birbiriniz hakkında sevmediğiniz belirli özellikleri olması oldukça normaldir. Ancak sahte ilişkilerde, partneriniz muhtemelen sizde sevmediği şeyleri değiştirmek isteyecektir.

Bu tür kişiler, onları memnun edebilmeniz için kendi benliğinizi feda etmenizi ister. Kendilerini sizden ve ilişkinizden üstün tutarlar ve taleplerine uymazsanız, bu ilişkinizde büyük bir sorun yaratabilir

4. Sorunlara çözüm bulmak için iş birliği yapmazlar
İlişkilerde çatışmalar ve anlaşmazlıklar görülmesi oldukça normaldir. Ancak bunları çözmek için her iki partnerin de çalışması gerekir

İkinizin de sorumluluklarınızı kabul etmeniz ve ortada bir yerde buluşmanız gerekiyor. Ancak, partneriniz bunların hiçbirini yapmakla ilgilenmiyor ve fırtınanın dinmesini bekleyerek çekip gidiyorsa burada bir problem var demektir!

5. Siz onların önceliği değilsiniz
Partneriniz ucuz bahaneler öne sürerek planlarınızı çok sık iptal ediyor olabilir. Ayrıca bu konudaki üzüntülerini ve durumu kontrol etmenin “ellerinde olmadığını” da ifade edebilirler

Planları ellerinde olmayan şartlar nedeniyle iptal etmek oldukça normaldir. Ancak bu davranış çok uzun süre devam ederse, bu onlar için yeterince önceliğiniz olmadığı anlamına gelebilir

6. Eski sevgililerinden çok sık söz ederler
Eğer partnerinizi eski sevgilileri hakkında konuşmadan duramıyorsa veya daha da kötüsü, sizi onlarla karşılaştırıyorsa bunu bir uyarı işareti olarak kabul edin!

Çünkü bu durum kafalarının ve kalplerinin geçmişte sıkışıp kaldığının ve ilişkinizin dikkat dağıtmaya hizmet ettiğinin açık bir işaretidir. Geçmişteki ilişkileri başarısız olduktan sonra sizinle egolarını güçlendirmeye çalışıyor olabilirler

7. Sizinle gelecek planları yapmazlar
Derin ve anlamlı bir ilişkide, gelecek konusu er ya da geç ortaya çıkar. Sadece çocuk sahibi olmak veya evlenmekle ilgili değil, gelecekteki geziler ve birbirinizin aileleriyle tanışmak gibi basit şeyler de gelecek planlarına dahildir

Partneriniz sizinle böyle bir sohbete girmek konusunda ilgisiz görünüyorsa, muhtemelen bağlılık sorunları yaşıyordur. Daha da kötüsü sizin o kişi olmadığınızı düşünüyordur

Moderatörün son düzenlenenleri:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Benim eşim çok ketumdur. Bence her insan çok farklı ve derin bir macera genellemelerse bir yere kadar götürüyor. Sosyal medya ise evli çiftlerde bile aynı gün tartışıp çektiğin resmi paylaşıp çok mutluyuz canım eşim yazan insanlarla dolu.Sonra ne güzel çiftler bak nasıl da mutlular diyoruz.🤣🤣🤣 Ben kavga edince whatsaptan engelliyorum 🤣🤣🤣🤣

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bana aşiri vicik vicik geliyor aşkı kuşko sosyal medya aşkları

Bize ne ya

Kocan sana bişi aldiysa bizi nie ilgilendiriyor

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bana aşiri vicik vicik geliyor aşkı kuşko sosyal medya aşkları

Bize ne ya

Kocan sana bişi aldiysa bizi nie ilgilendiriyor
Bende bazen paylaşıyorum. Eşimde hiç sevmez paylaşma der 🤣🤣🤣 geçen trende uyurken çektim bunu paylaşasım geldi ama dedim adamı sinir etmeyeyim 🤣🤣🤣 çokta komikti ya 🤣🤣🤣 Biz üşengeçlikten düğün fotolarını 1 yıl sonra facede falan paylaştık.Eşimin arkadaşları yeni evlendi sanmıştı çok gülmüştüm 🤣🤣🤣🤣

CipraLex

Gümüş Üye
7 madde var. Okumaya üşendim. Kısa iki üç cümlelik bir özet yok mu?

CipraLex

Gümüş Üye
73150698_oi0I4ERUA6XpcGGMPd4jlRHaritO2GQlwZM2D_cKC_s.jpg

Şunu da ekliyim de eksik kalmasın...:D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
7 madde var. Okumaya üşendim. Kısa iki üç cümlelik bir özet yok mu?
Sizinle yer içer gezer geleceği konuşmaz gönül eğlendirir başkasını bulunca sizi bırakıp gider diyo

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Üst Alt