Gerçek Aşk Dış Görünüşten Daha Fazlasıdır

Cherry

Ayın Konuğu
Katılım
17 Tem 2023
Mesajlar
8,137
Tepki puanı
1,930
Puanları
113
Konum
ab inferno
Cinsiyet
Kadın
Zamanla, gerçek aşkın bedeninizle değil, ruhunuzla yapıldığını anlarsınız. Vücudunuzun ötesine geçen ve iki zihni birleştiren gerçek bir tutku. Duygularınızı, kesinliklerinizi ve hislerinizi birleştirir.

Gerçek Aşk Dış Görünüşten Daha Fazlasıdır


Zamanla, gerçek aşkın bedeninizle değil, ruhunuzla yapıldığını anlarsınız. Gerçek aşk, vücudunuzun ötesine geçen ve iki zihni birleştiren gerçek bir tutku. Duygularınızı, kesinliklerinizi ve hislerinizi birleştirir. Birlikte dans ediyorsunuzdur.

Derinin bir insandaki en önemli organ olduğu söylenir. Gerçekten de, hayatta kalmak için dokunulmaya ihtiyacımız var. Aslında bazen bir duyguyu bir araya getirebilen binlerce duyu alıcısını harekete geçirmek için bir dokunuş yeterlidir. Bununla birlikte, gerçek aşkla, teninize gömülü duyumların senfonisi her zaman yeterli değildir. Daha fazla istiyorsunuz.

“Ay, cildinizin astarında yaşar.”
-Pablo Neruda-

En iyi aşk hikayeleri genellikle kitaplarda görünmez. Sadece sizin görebileceğiniz görünmez mürekkeple teninize yazılmıştır. Gölgelerde vücudunuzun şeklini çizen o bilge parmakların uçlarıyla dövülmüşler. Ruhunuzu uyandıran ve onlarınkine göre şekillendiren, size hayatınıza gerçek bir anlam veren kişi.birbirine sarılan çift
Dış görünüşten daha fazlasına bakın​

Birlikte olabileceğiniz birini bulmak kolay değil. Duygularınızı, değerlerinizi, hislerinizi paylaştığınız kişi. Ancak, onları bulduğunuzda, her şey bir anda yerine oturur ve uyumlu hale gelir ve doldurulacak boş alan kalmaz. Ruhunuz ilham alıyor ve kalbiniz uzun kış uykusundan uyanıyor, tam da asla sevilmeyeceğinizi düşündüğünüz anda.


Çünkü korkakça aşklardan bıktığınız bir zaman gelir. Hiçbir şeyi riske atmayanlardan ve yaz sonunda fırtına gibi ölenlerden. Tutku, vaat ve okşamalarla dolu gecelere rağmen, yanınızda boş bir yastıktan başka bir şey bırakmayanlar. Sizi sadece gözyaşlarınız ve kırılan hayallerinizin külleriyle baş başa bırakanlar.

Ancak eninde sonunda öğrenirsiniz. Kırılan parçalarınızı toplar ve öz sevgiyle yeniden birleştirirsiniz. “Beni bir daha asla incitmeyecekler” mantrasını kendinize tekrarlıyorsunuz. Üstelik en iyi sevgilinin, teninizin ötesine bakma ve hatta duygusal olarak önünüzde soyunma cesaretine sahip olan kişi olduğunu öğrenirsiniz.

Gerçek aşkı gösteren kıyafetlerin altında bir çift sarılıyor.


Aşkın gerçek kimyası​

Aşkın gerçek kimyası, kafanızın tam ortasında mevcuttur. Aslında, neredeyse üçüncü bir göz gibidir. Büyülü ve muazzam derecede güçlü bir hormonun salgılandığı hipofiz bezidir: oksitosin.

Beyninizin en saf, en uyumlu içgüdülerinizi yöneten bir duyular ve nörotransmitterler seli olduğu her an cinsel bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, oksitosin ancak seks tam ve gerçek bir şekilde zevk alındığında ortaya çıkar.

Bu hormon sizde bakım ve koruma ihtiyacını ateşler. Sizi sevgi, duygu ve tüm korkularınızın ve belirsizliklerinizin söndüğü kalıcı bir bağ yaratmayı amaçlayan daha akıllı bir tutkuyla besler. Nitekim araştırmalar, bu sihirli formül ortaya çıktığında orgazmların çok daha yoğun olduğu gerçeğini desteklemektedir.

birbirine sarılan çift karikatürü


Benzersiz bir dil​

İlginç bir şekilde, zamanla çift olmayı bırakıp sevgili olarak kalan bazı çiftler var. Artık günlük yaşamlarında ortak hiçbir şeyleri yoktur ve birbirleri hakkında hiçbir yanılsamaları yoktur. Ancak, örtülerin altında büyülü bir şey yaşarlar ve aynı fantastik dili konuşmaya devam ederler.

Gerçek aşk iki kişinin kalbinde ve ruhunda yaşar. Derinin ötesine geçer ve yalnızca en bilge aşıkların anlayabileceği bir dil konuşur.

Bununla birlikte, bu tür durumlar vedalaşmanın sadece bir başlangıcıdır. Aslında, bunlar yalnızca oksitosin tarafından üretilen bağlanmanın belirli izleri kaldığı için gerçekleşir. Ancak, daha önce çok fazla sıcaklık sunan bir şenlik ateşinin korları gibi yavaş yavaş sönecek.


Cinselliğin kuşkusuz anlaşılması gereken kendine özgü bir dili vardır. Ayrıca, herkes aynı şeyleri aramaz. Kalıcı bağlantıların veya taahhütlerin olmadığı bu ten tene karşılaşmaları tercih edenler var. Şüphesiz bunlar, hayal kırıklığına yer olmaması için olası bir ilişkinin başlangıcından itibaren her zaman açıklığa kavuşturulması gereken hususlardır.

ayda dans eden çift


Erotik kapitalizm​

Erotik bir kapitalizm sisteminde yaşadığımızı iddia eden birçok uzman var. Seks oyuncakları pazarlanır ve sürekli olarak yeni cinsel deneyimler önerilir. Bir partner bulmanın her zamankinden daha kolay göründüğü daha fazla flört uygulaması olduğunu unutmayın.

Ancak, bunların hiçbiri gerçek bir mutluluk sunmuyor gibi görünüyor. Aslında, bu deneyimler, küçük dopamin deşarjlarından, tek kullanımlık mutluluk nefeslerinden biraz daha fazlasıdır, ancak kısa süre sonra yalnız kalan kalp, bekleme ve umut okyanusuna geri döner.
 
  • Kalp
Tepkiler: CaT

Vera

Gümüş Üye
Katılım
26 Kas 2023
Mesajlar
1,751
Tepki puanı
548
Puanları
113
Konum
Bir varmış, bir yokmuş.
Cinsiyet
Kadın
Aşk değil de sevgi dış görünüşten daha fazlası. Şöyle bir şey de var ki sevgi kolay inşaa edilen birşey olmadığı da kesin. Kademe kademe yükselmek için bu zaman çok sabırsız.
 

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
43,314
Çözümler
4
Tepki puanı
12,464
Puanları
113
Konum
.
Cinsiyet
Kadın
Şahsen benim inancım yok böyle şeylere çabuk harcanan hazlardan ötesi değil
 

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Katılım
28 Şub 2023
Mesajlar
17,636
Tepki puanı
2,445
Puanları
113
Yaş
34
Konum
Miuw
Cinsiyet
Kadın
Görüntü önemli kel biriyle olmaz aşk saçlarını ben dökersem tamam........
 

Cherry

Ayın Konuğu
Katılım
17 Tem 2023
Mesajlar
8,137
Tepki puanı
1,930
Puanları
113
Konum
ab inferno
Cinsiyet
Kadın
İlk başlarda görüntü önemli belki , ama degil derken de asiri cirkini de kast etmioruz demi?

Sever insan yaa .. herkez yakisikliya asik degil sonucta : )
 

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Bronz Üye
Katılım
7 Tem 2021
Mesajlar
985
Tepki puanı
304
Puanları
63
Konum
Edirne
Cinsiyet
Kadın
Gerçek aşk yerine, seks oyuncağı istiyorlar..​
 
Üst Alt