Erkekler Nasıl Kadınla Evlenmek ister

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kadınlar evlenecekleri erkeklere erkeklerin evlenecekleri kadınlar konusunda olduğundan çok daha seçici bakmaktadırlar. Erkeklerde aradıkları özelliklerin başında güven duygusu gelmektedir. Her şeyden önce evlenmek istedikleri erkeğe güven duymak istemektedirler ki bu kimi zaman sevgiden önce gelmektedir. Evlenecekleri erkek onu sahiplenmeli, ufak zorluklarda çekip gitmemeli, sorunların altında ezilmemelidir. Güven duygusu gerek ekonomik gerekse sosyal konularda önemli olup, ekonomik sıkıntı çekmiyeceği bir evlilik yaşantısı yanında sosyal ilişkilerde ve aile içi ilişkilerde eşinin kendisine destek olmasını onun zor zamanlarında kendisine destek olmasını istemektedir. Kendisi ile barışık özgüven duygusu olan bir erkek bu güven duygusunu sağlayabilecektir.

Eğitimli ve görgülü olup kendisini sosyal ortamlarda mahçup etmeyecek, yaptığı esprilerle kendisini güldürebilecek, sahip olduğu için diğer kadınları kıskandırabileceği bir erkek olmalıdır .

Ancak bu erkek her şeyi yerinde yaşamalıdır.
Kendisini sahiplenecek kadar kıskanç olmalı ama bir yere gittiğinde sorun çıkarmayacak kadar anlayışlı olabilmeli, kıskançlık krizlerine girmemelidir.
Arkadaşları ile olan ilişkilerine saygı gösterebilmeli onunla birlikte sosyal ortamlara girip kendisini taşıyabilmelidir.

Kendisini rahat geçindirecek kadar yüksek bir ekonomik düzeye sahip olmalı, alışverişine karışıp cimrilik etmemelidir. Evde oturmayı sevse bile eşi ile birlikte sosyal ortamlara katılmaya itiraz etmemeli, ben yorgunum diyerek hafta sonlarını evde yatarak geçirmemelidir.

Eşinin ailesi ile o istediği kadar sık görüşmeli ama kendi ailesi ile mümkün olduğunca yan yana getirmemeli, geliyorlarsa da arada dengeyi iyi sağlayabilmelidir. Yakışıklı olmasa da çirkin olmamalı en azından bakımlı olup temiz, özenli giyinebilmeli, eşini yanında olmaktan dolayı utandırmamalıdır.

Kendisini sevip beğendiğini sıkça dile getirmeli mümkün olduğunca eleştirmemeli, gerekirse beyaz yalanlara başvurarak kendisini iyi ve güzel hissetmesine yardımcı olabilmelidir.
Küçük süprizlerle ilişkiyi sıcak tutabilmeli, evlendim artık nasıl olsa cebimde düşüncesi ile bakmayacak bir kişi olmalıdır.

Sonuçta evlenmek istediği erkeğin buna değecek bir erkek olduğuna inanmalı, evlenirsem mutsuz olur muyum düşüncelerinin aklını kemirmeyeceği özelliklere sahip olmalıdır.

Erkekler evlilik konusunda kadınlara göre daha az seçici olup sevdiği kadınla büyük sorunlar yaşamıyor, evlenmelerine çok büyük engeller çıkmıyorsa evlenmek için çok fazla düşünmemekte, ince eleyip sık dokumamaktadır.
Sadece sevgisinin evlilik için yeterli olduğuna inanmaktadır.

Daha ince planda ise kendisini iyi hissettiren, ona değer veren, sahiplenen, çok fazla huysuzluk etmeyen, kıskansa bile yaşantısına müdahale etmeyen bir kadınla evlenmek istemektedir.
Arkadaşlarına çok karışmayan, kızdığı zaman büyük sinir krizleri geçirmeyen, mümkün olduğunca huzurunu bozmayacak bir eş ideal eş kavramına uymaktadır.

Ne kadar modern yetişirse yetişsin ev işlerini eşine yardım olarak görmek istemekte bu nedenle de çalışsa bile ev işlerini üstlenecek, yemekti, bulaşıktı, çamaşırdı sorun çıkarmadan sahiplenecek ama aynı zamanda bakımlı, kendisine özen gösteren, bir kadın olmasını arzu etmektedir.

Erkekler sevdiği kadınla evlenir, kadınlar evlendiği erkeği sever

alcatraz

🍻
Moderatör
çok soru sormayan, sessiz, ağır başlı

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Neden evde kaldığımı son cümleyle anladım :honk: zaten başka bi yerini de okumadım 🤦‍♀️

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

alcatraz

🍻
Moderatör
alarmı 7:44'e kuruyorum niye 7:45 değil diyo
bebeğim.. sen böyle herşeyi soracka mısın ?

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Hakkaten niye 6:30 değil? 6 dakika içinde kendine geleceğini mi sanmış? adfjşajşlj

Cafuné

Altın Üye
Sadece sevgisinin evlilik için yeterli olduğuna inanmaktadır.

Daha ince planda ise kendisini iyi hissettiren, ona değer veren, sahiplenen, çok fazla huysuzluk etmeyen, kıskansa bile yaşantısına müdahale etmeyen bir kadınla evlenmek istemektedir.
Arkadaşlarına çok karışmayan, kızdığı zaman büyük sinir krizleri geçirmeyen, mümkün olduğunca huzurunu bozmayacak bir eş ideal eş kavramına uymaktadır.
Yalan ya..
susayım ben en iyisi bu konuda çok doluyum.

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Güler yüzlü, anlayışlı ve saygılı. Bu kadar çok fazla bir kriterim yok.

alcatraz

🍻
Moderatör
Ben de kuruyorum tam saatlere ama gereksiz benimki. Hep 1 dk önceden uyanıyorum.: )))
sen yine dakik kalkıosun. ben 1 saat önceden kalkıyorum günüm mal gibi geçiyo :T: akşam da erken yatamıyorum zaten alışmış bünye. sürekli 6-7 saat. son zamanlarda 6 saat ve altında. benim yerime de uyursun umarım

Üst Alt