En sinirli burç hangisi? Burcunuza göre öfkelendiğiniz zaman ne yaptığınızı söylüyoruz!

S

Serçe

KOÇ BURCU

Üç ateş grubu burcundan biri olan Koç burcu, onunla geçinmeyi bilmiyorsanız sizi tam anlamıyla yakabilir! Duruma bağlı olarak çok çabuk öfkelenebilir ve asabiyet gösterebilir. Hayata karşı son derece tutkulu olan koç burcu, ona engel olabilecek durum veya kişilerle karşı karşıya kaldığında sinirlerini ifade etmekten veya belli etmekten kaçınmaz. Bünyesinde taşıdığı muhteşem nitelik ve özelliklere karşın, işler kontrolünden çıktığında ve yolunda gitmediğinde, içindeki tarafı da ortaya çıkarmaktan hiç çekinmeyebilir.

BOĞA BURCU

Kolay kolay sinirlenmeyen boğa burcunu eğer küplere bindirecek ve öfkeden çıldırtacak duruma getirdiyseniz, kendinize dikkat edin deriz. Çünkü boğa burcu böyle durumlarda sakinliğini ve sabrını bir kenara itip, saldırganlaşabilir. Birilerinin onu incitebileceği fikrini bile kabullenmek onun hoşuna gitmez. Bu yüzden, onunla kırgınlık meseleleri üzerine konuşmaktan çekinebilirsiniz. Eğer sizin karşınızda tepkisiz kalıp sessizliğini bozmuyorsa, onu gerçekten üzmüşsünüzdür.

İKİZLER BURCU

İçinde iki farklı yön barındıran ikizler burcu, onunla geçinmeyi bilmiyorsanız başınızı döndürebilir. Söylediğinin tam tersini yaptığını ve devamlı belli durumlar hakkında fikrini değiştirdiğini düşünüyorsanız, şunu belirtmeliyiz ki; İkizleri anlamak ve onunla baş etmek pek de mümkün değildir.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcunun son derece tatlı, nazik ve sevecen bir doğası vardır. Ancak, bazı insanlar onun iyiliğini suistimal edecek davranışlarda bulunabiliyor. Böyle durumlardan hoşlanmayan yengeç burcu da, karşılığını mutlaka vermeyi tercih edecektir. Eğer aranız bozuksa ve ondan bir bir adım bekliyorsanız, aranızın düzelme ihtimali giderek azalabilir. Çünkü, yengeç burcu adımı sizden bekleyecektir.

ASLAN BURCU

Bir ateş burcu olan aslanın kolay öfkelenen bir yapısı vardır. Adı üstünde o bir ateş; düştüğü yeri yakar! Başka ne bekliyordunuz? Ancak bir aslan burcu sizinle akıl oyunlarına girmeyecektir. Onu sinirlendirdiyseniz, size bunu kesinlikle söyleyecektir.

BAŞAK BURCU

Eğer “En hasta ruhlu burç” yarışması yapılsaydı, kazananı şüphesiz başak burcu olurdu. 12 burçtan en sakini ve en nadir öfkeleneni başaktır. Bununla birlikte, başak burcunun hislerini belli etmesi çok uzun bir zaman alabilir. Genel olarak duygularla pek haşır neşir olmayan başak burcu, kendi duygularıyla da çok ilgili değildir. Onu sinirlendirdiyseniz veya size herhangi bir şekilde öfkelendiyse, bu durumu içinde çözecek ve size belli etmeyecektir. Ancak, onu gerçekten hassas noktasından vurduysanız, çok iyi bir dostu kaybettiğiniz gerçeğiyle yüzleşmelisiniz. Bu durumda, başak burcu sizi kolay kolay affetmeyecektir.

TERAZİ BURCU

Her zaman barıştan yana olan terazi burcu, sinir gibi bir duygunun ne pahasına olursa olsun kendi hayatına bulaşmasını önlemeye çalışacaktır. Hayatında ve insan ilişkilerinde denge sağlamayı seven terazi burcu için sinirlenmek, yaşam görüşüne uymayan bir duygu durumudur. Sinirlenmek yerine o, öfkesini içinde tutup tartışmayı önlemeyi tercih eder. Adalete ve hakkaniyete olan inancı güçlüdür. Bu yüzden de, size ikinci bir şans verecektir.

AKREP BURCU

Bir akrep burcunu kızdırdıysanız, her şeyden önce vücut hareketlerini ve bakışlarını gözlemlemelisiniz. Bir akrep burcu için öz-saygı son derece önemlidir. Bu anlamda, kendisini savunmasız ve ezilmiş hissettirecek hiçbir durumu ve duyguyu kabul etmeyecek ve size kırıldığını söylemeyecektir. Gözleri, yüz ifadeleri ve diğer ince detaylar, onun hislerini anlamanız yolunda size rehberlik edecektir.

YAY BURCU

Haksızlığa ve ihanete asla tahammül edemeyen yay burcu, bu konudaki hassasiyetine dikkat edilmesini bekler. Şayet tahammülünün zayıf olduğu konularda onu sinirlendirdiyseniz, adeta pimi çekilmiş bir bombayla aynı odada kalmayı göze almışsınızdır! Bir yay burcunun sinirlendiğini fark ettiğinizde hızlıca uzaklaşsanız faydanıza olur.

OĞLAK BURCU

Toprak grubu burçlarından biri olan oğlak burcu, her konuda çok çabuk öfkeye kapılmaz. Enerjisini öfkelenerek tüketmektense, sakin kalmayı ve huzuru bozmamayı tercih eder. Ancak, oğlak burcunun öfke patlaması anlarında, tabiri caizse tabanları yağlasanız iyi edersiniz!

KOVA BURCU

Bir kova burcu düzeyli ve sürükleyici münazaraları ve düşünmeye zorlayan diyalogları sever. Ancak, tartışmalara asla tahammülü yoktur. Onu öfkelendirdiyseniz, sizinle olan ilişkisini kesmeyeceğini düşünmeyin. Öfkesini dindirmek için bir yere geçip düşüncelere dalmaktansa, doğada vakit geçirmeyi veya direksiyonun başına geçip uzun bir yolculuk yapmayı tercih edecektir.

BALIK BURCU

Bir su grubu burcu olan balık burcunun duyguları çok derindir. Bu nedenle, bazen ortada bir durum yokken bile, kendi kendisine ve size pek belli etmeden sinirlenebilir. Tartışmayı sevmeyen balık burcu, olası tartışmaları önlemek adına elinden geleni yapacaktır. Bu yüzden, aranızda bir tatsızlık çıkmaması için, bardağı taşıran son damlaya kadar hislerini biriktirir.

CaT

🎈
Board Admin
BALIK BURCU

Bir su grubu burcu olan balık burcunun duyguları çok derindir. Bu nedenle, bazen ortada bir durum yokken bile, kendi kendisine ve size pek belli etmeden sinirlenebilir. Tartışmayı sevmeyen balık burcu, olası tartışmaları önlemek adına elinden geleni yapacaktır. Bu yüzden, aranızda bir tatsızlık çıkmaması için, bardağı taşıran son damlaya kadar hislerini biriktirir.

Canim kendim.. Eskiden. Suan dalıyorum vallahi direk snjsjs

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
OĞLAK BURCU

Toprak grubu burçlarından biri olan oğlak burcu, her konuda çok çabuk öfkeye kapılmaz. Enerjisini öfkelenerek tüketmektense, sakin kalmayı ve huzuru bozmamayı tercih eder. Ancak, oğlak burcunun öfke patlaması anlarında, tabiri caizse tabanları yağlasanız iyi edersiniz!
yalan

dinamickaygısız

Platin Üye
En sakin benim 😃 hasta ruhluyuz 😃😂
Öfkeniz bile hevadan olmasın 😃😂

velevki

🎈
Altın Üye
BAŞAK BURCU

Eğer “En hasta ruhlu burç” yarışması yapılsaydı, kazananı şüphesiz başak burcu olurdu. 12 burçtan en sakini ve en nadir öfkeleneni başaktır. Bununla birlikte, başak burcunun hislerini belli etmesi çok uzun bir zaman alabilir. Genel olarak duygularla pek haşır neşir olmayan başak burcu, kendi duygularıyla da çok ilgili değildir. Onu sinirlendirdiyseniz veya size herhangi bir şekilde öfkelendiyse, bu durumu içinde çözecek ve size belli etmeyecektir. Ancak, onu gerçekten hassas noktasından vurduysanız, çok iyi bir dostu kaybettiğiniz gerçeğiyle yüzleşmelisiniz. Bu durumda, başak burcu sizi kolay kolay affetmeyecektir.
Kesinlikle doğru :) canım burcum

Cafuné

Altın Üye
YAY BURCU

Haksızlığa ve ihanete asla tahammül edemeyen yay burcu, bu konudaki hassasiyetine dikkat edilmesini bekler. Şayet tahammülünün zayıf olduğu konularda onu sinirlendirdiyseniz, adeta pimi çekilmiş bir bombayla aynı odada kalmayı göze almışsınızdır! Bir yay burcunun sinirlendiğini fark ettiğinizde hızlıca uzaklaşsanız faydanıza olur.
bu tam ben işte.

angie

2022-23
Bronz Üye
Evet haksızlığa gelemediğim doğru. Bana yapılmıyor diye çoğu yerde de susmam. :)

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Hızlıca uzaklaşmak faydanız olurmuş

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Evet çok çabuk sinirleniyorum ve sinirlenince gözüm cidden dönüyo .s.s bazen öyle bir an oluyor ki o kanın beynimde sıçrayış anını fiziksel olarak hissediyorum. Eskiden daha sık yaşardım ama şimdi eskisi kadar değil. Ya hissizleştim ya da artık öfkemi kontrol etmeyi öğrendim bilmiyorum ama zaten saman alevi gibi bi sinir neye sinirlendiğimi unutup tekrar sinirlenmeli falan :honk:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
AKREP BURCU

Bir akrep burcunu kızdırdıysanız, her şeyden önce vücut hareketlerini ve bakışlarını gözlemlemelisiniz. Bir akrep burcu için öz-saygı son derece önemlidir. Bu anlamda, kendisini savunmasız ve ezilmiş hissettirecek hiçbir durumu ve duyguyu kabul etmeyecek ve size kırıldığını söylemeyecektir. Gözleri, yüz ifadeleri ve diğer ince detaylar, onun hislerini anlamanız yolunda size rehberlik edecektir.

Gözlerimi kendim görsem kendimden korkabilirim sanırım. Öyle böyle gözüm dönmez. Birşeyleri kırıp parçalayabilrim. Sonrada ne yaptığımı hatırlamam. :) Sinirleneceğimi anladığım zaman ortamdan uzaklaşırım. Başka çözüm bulamadım. 🥰

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
benim nerede neye ne zaman nasıl sinirleneceğim konusunun yanında izafiyet teorisinin bilinmezlikleri halt etmiş arkadaşalr :honk:
ama sinirlenince çok tatlı ve ponçik oluyorumm yheaaa, sanki yeterince değilmişim gibiii :dyg:

Lucas

Gümüş Üye
KOÇ BURCU

Üç ateş grubu burcundan biri olan Koç burcu, onunla geçinmeyi bilmiyorsanız sizi tam anlamıyla yakabilir! Duruma bağlı olarak çok çabuk öfkelenebilir ve asabiyet gösterebilir. Hayata karşı son derece tutkulu olan koç burcu, ona engel olabilecek durum veya kişilerle karşı karşıya kaldığında sinirlerini ifade etmekten veya belli etmekten kaçınmaz. Bünyesinde taşıdığı muhteşem nitelik ve özelliklere karşın, işler kontrolünden çıktığında ve yolunda gitmediğinde, içindeki tarafı da ortaya çıkarmaktan hiç çekinmeyebilir
Koçum benim be. Ama yendik biraz o hırsı, şiddeti, asabiyeti, siniri vs...

Üst Alt