En kinci ve intikamcı burçlar

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye

Balık:​

Bağışlama, Balık burcunun gücü değildir. Bunun yerine, tartışmalarda meslektaşları tarafından saldırıya veya hayal kırıklığına uğrayınca hızlı tepki verirler ve her şey için diğerini suçlarlar. Özellikle anlaşmazlıklarda, her şey yolundaymış gibi görünürler. Ama gerçekte içten içe bu durumdan nasıl üstün çıkacaklarını düşünürler. Balıklar intikamlarını toplum içinde gerçekleştirmezler, ama bunu sonsuza dek bilinçaltında tutup, günü gelince intikam alırlar.

Boğa Burcu:​

Bu burç son derece hassastır, ancak aynı zamanda güçlü bir misilleme duygusuna sahiptir. Affetmek, inatçı Boğa için yabancı bir kelimedir. Bu yüzden duygularını inciten birini affedemez. Bu burçla uğraşmamanın daha iyi olmasının bir başka nedeni: Boğa intikamını halka açık bir şekilde göstermeyi tercih eder. Onun arenasına düşmüşseniz; iyi şanslar!

Başak:​

Bu en pasif-agresif burçla, genellikle yüzünüze çarpan tokata kadar sorununuz olduğunu farketmezsiniz. Bir saniye her şey yolundadır, ama bir an sonra Başak sizden nefret edebilir. Mükemmeliyetçi olduğu için intikamını en küçük ayrıntısına kadar planlar; sistematik işkence, sloganıdır.

Akrep:​

Bu burç tam anlamıyla "intikam tatlıdır" sloganına göre yaşar. Bu burç, intikam söz konusu olduğunda bile çok tutkulu ve kararlıdır. Akrep ismine yakışır: İhanete uğradığını hissederse, öfkeye kapılır ve muadilinin hayatını cehenneme çevirir.

dinamickaygısız

Platin Üye
Başak Burcu değer vermedikleri bir insan için, asla intikam planı yapmaya tenezzül etmezler. :honk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben yokum yine çünkü üşenirim

pumpkin

Elmas Üye
Kin tutmam ama yapılanı da unutmam, en büyük handikaplarımdan biridir…….

Cafuné

Altın Üye
Böle de karşındaki insanlar aynı şeyi 42725363 kere yapıyo, en sonunda aptal gibi hissediyorsun .s.
Maalesef öyle.
Çok kırıcı bi durum aslında her şeyin farkında olup aptal yerine konulmak.. ama karşı taraf bunu hissedemiyor işte. Ben karşımdaki üzülmesin kırılmasın diye kelimelerimi ona göre seçerim ama bunu bile kullanan insanlar var işte.

alcatraz

🍻
Moderatör
bu listede ben niye yokum yine ?

pumpkin

Elmas Üye
arkadaşlar daha önce konu açarken koç burcuna iyi şeyler söyleyenleri seçerek açtığımı söylemiştim :torpu:
bu konuda da listenin başında görünce balığı, acımadım açtım konuyu :honk:

pumpkin

Elmas Üye
biraz da balık burcunun sinsiliğini konulşalım lütfen..................

Balık:​

Özellikle anlaşmazlıklarda, her şey yolundaymış gibi görünürler. Ama gerçekte içten içe bu durumdan nasıl üstün çıkacaklarını düşünürler. Balıklar intikamlarını toplum içinde gerçekleştirmezler, ama bunu sonsuza dek bilinçaltında tutup, günü gelince intikam alırlar.

şu sinsiliğe, içten pazarlıklılığa bakar mısınız................

Cafuné

Altın Üye
biraz da balık burcunun sinsiliğini konulşalım lütfen..................

şu sinsiliğe, içten pazarlıklılığa bakar mısınız................
Balıklar böyle miymiş ya
genelde duygusallıklarıyla bilinirler.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt