Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Aşk bir hayat dinamiği. Coşkun bir ruh hali. Doğru kişiye aşık olmak ise herkesin hayal ettiği bir şey. Peki doğru kişiye aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte doğru kişiye aşık olduğunuzu anlamanın yolları...

Aşk doğru kişiyle yaşanılınca tat veriyor. Peki karşımızdaki insanın doğru kişi olduğunu anlayablir miyiz? İşte cevabı...

1-BİRBİRİNİZDEN SIKILMAZSINIZ: Çok az insan partneriyle saatlerce zaman geçirmekten sıkılmaz. Eğer onunla olduğunuzda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsanız doğru kişiye aşıksınız demektir.

2-ŞEFFAF OLURSUNUZ: İlişkilerin birçoğu şeffaflık ilkesine aykırı davranmaktan dolayı bitiyor. Eğer siz bir insanı yakın görüyorsanız şeffaf davranırsınız. İçinizi dökeceğiniz insana ise rahat hissetmelisiniz. Yani aşık olduğunuz insana tüm şeffaflığınızla davranabiliyorsanız doğru insanla aşk yaşıyorsunuz demektir.

3-GELECEK DÜŞÜNÜRSÜNÜZ: Çok aşıksanız fakat onu hiçbir gelecek planınıza katamıyorsanız bu kişi sizin için doğru insan değildir. Elbette bunun tam tersi de mümkündür. İyi bir anne olur dediğiniz kadın veya iyi bir baba olur dediğiniz erkek sizin için doğru insandır.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Doğru kişi diye birşey yok.
Ne demişler; çiçek isimleriyle başlar, hayvan isimleriyle biter..

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
doğru kişiye aşık olamadım hiç şu yaşıma kadar, zaten artık aşık bile olamıyorum .s.s

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
bilmiyorum çok gelgitleri var......

• Haha
Tepkiler: CaT
Üst Alt