Doğadaki insan - Serdar kılıç (Belgesel)

Nobody

Teknik Admin
Serdar Kılıç'ın hazırlayıp sunduğu Devrim Karabatak'ın yönettiği, görüntü yönetmenliğini Murathan Varol'un üstlendiği belgesel.

Bu aralar boş vakitlerimde izlediğim ve beni oldukça etkileyen, doğa belgeseli. 69. bölüme kadar Serdar kılınç'ın kişisel youtube hesabında izleyebilirsiniz. Daha sonraki bölümler TRT'nin youtube kanalında mevcut.

Eğer doğayı, samimiyeti ve doğallığı seviyorsanız, doğa ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanız kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Buyrun ilk bölüm.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Çok yıllar önce de vardı sanki yerli bear grylls miz

Nobody

Teknik Admin
Bu aklımdan çıkmıştı. Tekrar izleyeceğim inşallah

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
İlk gençlik aşkım. Nerden çıktı 🤭 o zamanlar NTV de çıkardı haftada bir gün. Heyecanla beklerdim. Sonra karısı ve at çiftliğini görünce hayallerim suya düşmüştü. Çocuk aklı. Bende izleyim.

Nobody

Teknik Admin
İlk gençlik aşkım. Nerden çıktı 🤭 o zamanlar NTV de çıkardı haftada bir gün. Heyecanla beklerdim. Sonra karısı ve at çiftliğini görünce hayallerim suya düşmüştü. Çocuk aklı. Bende izleyim.
Bu varya harika öğretici mükemmel bir belgesel.
Bu koca şehirde nasıl betonlar içinde yığılıp kaldığımızı fark etmiştim ben

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Bir Serdar Kılıç birde Ed Stafford bu doğa belgesellerind de samimi, doğal. Bear Grylls bence çok yapay.

Nobody

Teknik Admin
Doğal olduğundan bu kadar çok dikkatimi çekti sanırım benimde. O aralar boş vaktim vardı şansa denk gelmiş izlemeye başlamıştım. İçinde çok önemli bilgiler, çok sihirli sözcükler var bu belgeselin.

Üst Alt