Deodorant Sıkmayı Unutsanız Eve Geri Döner Misiniz?

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Aceleyle evden çıktınız ve deodorant sıkmadınız. Tekrar eve döner misiniz, en yakın marketten ya da mağazadan deodorant alır mısınız, yoksa bu durumu önemsemez misiniz?

Cafuné

Altın Üye
Çok fazla uzaklaşmamışsam geri dönerim. Çünkü diğer türlü rahat edemem

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Ben hiç hatırlamıyorum öyle bir kaç saatte deli gibi ter koktuğumu o yüzden deodorant bile çok kullanmıyorum ben daha çok şeye ayak kokusuna çok takardım küçükken kimsenin evine gitmezdim neredeyse...... Ayağım kokarda rezil olursam falan diye :D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Dün asansörde karşilaştim gencecik bir kız aman Allah im ciddi manada ter kokusu kaplamiş asansörü ve benim de durup durup, beni rahatsız eden kokuya öğürme sorunum var
Sadece koku değil bazen her şeye öğürüyorum hamam böceği öldürüp içinden çıkan Sari şeye de jfkdjdn

Sonuçta onun da elinde olan bir durum değildir muhakkak ama kusmak da benim elimde değil :(

Yüzünüze bakıp öğğğ öğğ yapan biri görürseniz o benim :'(

Bazi kokuları parfüm bastirmiyor daha çok açiğa çikan değişik bir koku karmaşası oluyor

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Neyse ki benim terim bile çok güzel kokuyormuş:torpu:

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
nereye gidiyoruz o çok önemli , kahveye agaların yanına gidiyorsak bisey olmaz haa çok onemliyse de alirsin yolda olur biter

V

Valkyrie

bazı insanların teri esanslı kokar deriyle alakalı bir durum bir de yenilen içilen besinlerle de alakalı mesela çok soğan sarımsak tüketen insanlar duştan çıkıp biraz hareket edip terlese bile esanslı kokar .))
onun için de vücut losyonları ve vücut spreyleri satılıyor deodoranttan daha etkili
terim kokmasa bile her duş sonrası muhakkak kullanırım
ayrıca ter kokusu sorununa tuzlu suyla banyo yapmak ya da deniz suyunda 20,25 dk kalmak bire bir.

Serçe

Uzaklaştırıldı
Her nereye gidersem gideyim evden çıkmadan önce duş alırım bu benim rutinim ve her duştan sonra deodorant sıkarım bu unutabileceğim bişey değil.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Sabah uyanınca zaten rutin kişisel bakımlarımı yaptığımda unutsam da sorun yok benim için.

Üst Alt