Demet Özdemir: Oğuzhan ile iki aydır beraberiz

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Demet Özdemir: Oğuzhan ile iki aydır beraberiz​

Son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı 'Doğduğun Ev Kaderindir' seti çıkışında yorgun olmasına rağmen gazetecileri kırmayarak soruları yanıtladı.​

28 yaşındaki güzel, Oğuzhan Koç ile uzun süredir aşk yaşadıkları yönündeki haberlere, "İlişkimiz çok yeni, her şey yolunda. Oğuzhan'la iki aydır birlikteyiz. Yazılanlar gibi uzun süreli bir ilişki değil" dedi.

Sevgilisine övgüler yağdırmayı ihmal etmeyen Demet Özdemir, "Oğuzhan’ın sesini çok seviyordum zaten bütün şarkıları çok güzel. Benim için en son çıkan şarkısı en sevdiğim olabilir" ifadelerini kullandı

Yeni yılı Alaçatı’daki bir otelde karşılayan ikili, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kalmıştı. Özdemir, "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. 'Yeni yılın aşk bombası' dersiniz artık” ifadelerini kullanmış; Oğuzhan Koç ise Instagram hesabından yaptığı açıklamayla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.

35 yaşındaki şarkıcı, "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet’le güzel bir sürecin arifesindeyiz" açıklamasını yapmıştı.

2021’in sürpriz aşkı hakkında ilginç bir iddia ortaya atılmıştı. Ünlü çiftin aşkının söyledikleri gibi yeni değil, çok daha önceden başladığı öne sürülmüştü. Özdemir, 26 Nisan 2017 tarihinde Koç’un Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’la birlikte sunduğu '3 Adam' programına konuk olmuştu. 2017’de iki yıldır Yağmur Tanrısevsin’le birlikte olan Koç ve Özdemir’in samimiyeti dikkat çekmişti.​

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
çok üzücü 2 aydır sevgililermiş daha yeni haberimiz oluyor sjsj

Barbara

Alkışlarla Yaşıyorum
Gümüş Üye
Tadını alınca bırakır

Üst Alt