Chen Nice Güzel Yaşlara, İyi Ki Doğdun

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Her yaşında daha da mutlu olman dileği ile mutlu sağlıklı huzurlu yaşlar

Teşekkürler çiçeğim 😌
Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yaşlara :)
Teşekkürler sevgili Thundeers 🙏

Bir de surandan öpeyim.
Mutlu yillarin olsun tatlisko.
Yeaağğ libidomu kımıldatan kadın teşekkür ederim 💋💋💋💋
A ah, ben bunu nasıl kaçırmışım ya. Şimdi gördüm vallahi.

Chen, henüz pek tanımıyorum ama hoş karşılaması ile sempati duyduğum ve nedense gözüme 16-17 yaşlarında gibi gözüken çıtı pıtı bir arkadaşımız.

Neşesi ile dikkat çeken, girdiği her ortamı neşelendiren alpha kurtlardan biri. Çok çok güzel bir yıl geçirmen, sevdiklerinle mutlu olman ve yüzünün hep gülmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun Chen.

(gec kaldığım için kusura bakma, acemiliğime ver)

Bu da doğum günü hediyen; Faun - Federkleid

Bu da profilinden yola çıkarak bonus hediyen: Yann Tiersen - Palestine
İki öneriye de şans vereceğim elbette, teşekkür ederim keşke 16 17 olaydım çok naziksin ayrıca 🙏❤️

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
sen benim dert ortagim, sen benim olmayan ablam, teyzem, komṣum, dostum... kilometrelerce uzakta, ap ayri hayatlari yasayip ayni duygulari paylasan iki kadin..

bazen komik videolarin ile, bazen aman bosver keyfine bak demen ile bazende sayfalarca dertlesmen ile bana burda 3 yildir yoldas oldun. Ömrün kalbin kadar güzel, yeni yaşın geri kalan ömründen ṣahane olsun cicegim. Her zaman hös görün ve sevgin ile yaklaṣtigin icin sana minnetarim.

gördügüm en asil kadin, kendini cok sev senden daha üstün bir kadin tanimiyorum ben 🩷

Best Friends Bff GIF
CaT 🥺 hiç ağlak değilim ama gözlerim doldu seni seviyorum aynı yerden yaralıyız bebeğim bana güç veriyorsun. Seninle paylaşmakx sarılmak, ağlamak, üzülmek, gülmek daha çok gülmek çok çok gülme ince espriler de bile o minnak ayrıntıları yakalayabilmek çok güzel. Dünyanın başka bir yerinde bir kız kardeş çok iyi hissettiriyor iyi ki yanımdasın. Hep yanındayım ❤️

• Kalp
Tepkiler: CaT

CaT

🎈
Board Admin
CaT 🥺 hiç ağlak değilim ama gözlerim doldu seni seviyorum aynı yerden yaralıyız bebeğim bana güç veriyorsun. Seninle paylaşmakx sarılmak, ağlamak, üzülmek, gülmek daha çok gülmek çok çok gülme ince espriler de bile o minnak ayrıntıları yakalayabilmek çok güzel. Dünyanın başka bir yerinde bir kız kardeş çok iyi hissettiriyor iyi ki yanımdasın. Hep yanındayım ❤️

Ben de hep senin yanindayim ❤️

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Cici büyü Chen

alcatraz

🍻
Moderatör
nice senelere böceğim

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Lucas

Gümüş Üye
O kadar kutlamışlar ki ben de yeniden kutlamak istiyorum tekrardan doğum günün kutlu olsun hani niye benim kutlayışım gerilerde kalsın hem 2x oldu böylece 😇

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O kadar kutlamışlar ki ben de yeniden kutlamak istiyorum tekrardan doğum günün kutlu olsun hani niye benim kutlayışım gerilerde kalsın hem 2x oldu böylece 😇
Teşekkürler sayende bir yaşıma daha girdim 🤗 geçmiş doğum günlerim yerine sayıyorum bunu da

kit kat chocolate GIF

Üst Alt