Burçlara Göre İlişkide Erkekler

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
KOÇ: Sizden gerçekten hoşlanmışlarsa çiçekler,ince davranışlar,tatlı kıskançlıklarla başınızı döndürebilir.Karşılaşacağınız en büyük sorunlardan bazıları cinselliğe olan tutkuları belkide bu konuda aceleci tavırları olabilir. Ama eğer sizden gerçekten hoşlanmıyorsa tehlike çanlarını duyar gibiyim.İlişkide yaptığınız hiçbir şeye asla katlanamamakla birlikte sinsice bekleyip ilk fırsatta aynısını yapıp sizi terk edecektir,bununlada kalmayıp ağır cümlelerle hem arkanızdan hem yüzünüze konuşacaktır.

BOĞA: Seri katil tipinde erkeklerdir.Sessiz,normal görünüşlü,etkisiz.Ama sinirlendiklerinde ne mükemmel ilişkiniz ne o büyük aşkınızı hatırlar.Sinsi yapısından olsa gerek negatif en ufak hareketinizi abartarak yüzünüze vuracaktır.Çok konuşkan,arkadaş canlısı kızlarımızın uzak durmasını tavsiye ederim.Her şeyi biliyor oluşunuzdan rahatsız olacak inatla sizi bastırmaya çalışacak,arkadaşlarınıza asla ısınmayacaktır.Annelerine olan düşkünlüğü ve tutumluluğundan bahsetmiyorum hüzünlenmeye gerek yok.

İKİZLER: Aşık olmuşsa yapmayacağı fedakarlık,delmiyeceği dağ,ezip geçmeyeceği insan yoktur.Ancak aşırı kıskanç ve hastalıklı ilişki yaşamaya meyilli tiplerdir.İnsanlardan kolay etkilenirler,zekidirler ama kurnazlıkları daha öndedir.Eğer sevgisinden emin değilseniz siz olmadan mutfağa yollamayın derim.Sevgisinden eminseniz ise tüm ipleri vermeyin suistimal edebildiği kadar edecektir çünkü.

YENGEÇ: Genelde yengeç burcu erkeklerine aşık olunmaz çünkü onlardan pek kötü erkek çıkmaz.Sürprizler,şaşırtan hareketler,etkili konuşmalar,ateşli kavgalar onlara gör değildir.Yıllardır tanıdığınız sessiz,sakin,dingin,düz bir adam varsa bilin ki yengeç burcudur.Ancak tehlikesiz değildir.Gereksiz kıskanç,fazla hassas,çirkinleşmeye müsait bi yapıdadır.2 kere düşünün derim.

ASLAN: Bir erkeği fark edip vay be ne güzel giyinmiş,ay çok hoş ama belli kasıntı diyorsanız aslandır sekmez.İnsanlara karşı önyargılı ve ukaladır.Garip bir çekiciliği,bakımlı halleri,zeki ve esprili konuşmalarıyla tehlike geliyor kızlar.Ancak belli etmesede aşırı kıskanç çok sahiplenici bir tipdir.7/24 konuşmak,yanınızda olmak ister.Çabuk bağlanır zor ayrılır.

BAŞAK: Kızlar spor ayakkabılarınızı giyin.Koşucaksınız lazım olur.Hem kinci,hem her şeyi bildiğini zanneden hemde kontrolsüz.Gerçekten iyi insanlar olurlar ama hareketleriyle her basit şeyi zorlaştırırlar.Titiz,temiz onu biliyoruz ve sistematiktir,bekletilmekten nefret eder büyük sorun yaratabilir.Yola çıkıcaksınız sağlam sinirler alın.

TERAZİ: Asil,ince,hoş biri varsa merhaba terazi diyin.Romantik,uyumlu tavırlarıyla direk sıyrılacaktır.Ancaak gerçek hisler beslemeyen bir terazi başka bir çok kızla konuşup sosyal medya hesaplarına size hiç eklemiyebilir bile.Kararsız tavırları yüzünden harika bi günün sonunda hep online olup yazmayabilir.Politik,etliye sütlüye karışmayan yapısıyla haklı olsanız bile sizin yanınızda olmayabilir dikkat.

AKREP: En cool burçlardan birine geldik.Ketum,6. hissi kuvvetli dost gibi dosttur.Sevgilisine karşı çok sarıcı ve karizmatiktir.Tam bi sex bomb olmasının yanında çok şevkat doludur.Sinir eden sessizliklere girip,paranoyaklık yapip canınızdan bezdirebilir yada her halinizle alay edip sinir krizlerine sokabilir dedi dersiniz.

YAY: Kültürlü,eylemlere katılan,vicdanlı,arkadaş canlısı bi tiptir.Yaptığı işlere full odaklanır onun hayatındaki yerini önem verdiği diğer şeylerle eşit olacaktır.İlgi delisi kızlarımız zorlanabilir.Yaygaracı olduğu için kavgalarınız gürültülü patırtılı geçebilir.Maymun iştahlı olduğu için yüksek fiyatta çok istediği o şeyi hediye almayın.

OĞLAK: Etrafta azimli,sistemli,çalışkan,bu kesin zengin olur dediğiniz biri varsa oğlağımızla tanışın isterim.Anne,babaların örnek gösterdiği,komşunun oğlu,akraba çocuğu kişidir oğlak.Çok iyi eş olurlar ancak kolay özür dilemez,kinci ve serttir.Baskın karakterseniz kendiniz yıpratmayın derim.Eğer mutsuz bir oğlaktan bahsediyorsak sürekli dır dır yapan aksi bi insana dönüşür.Şimdiden bilin.

KOVA: Sürekli bi gizemli tavırar,takmaz haller,buğulu kaçamak bakışlar,gereksiz özgüven kimsin sen düdük kime bu tavırlar.Özgürlüğünden ödün vermeyen buna rağmen sadık,geçmişi önemseyen,çok yardımsever,yenilik seven tiplerdir.Beklemediğiniz anlarda değişik tepkiler verebilir,gizlice telefonunuzu karıştırabilir.Yaptığınız cinlikleri zekasıyla çözebilir.Eğer kova sizin gibi düşünmüyorsa yıllarca savunduğunuz fikirlere düşman hale gelebilirsiniz.Sabit fikirli ve şahane bi ikna edicidir.Umarim hayatınıza güzel yenilikler getirir.

BALIK: Alçakgönüllülüğü bazen özgüvensizliğe kaçabilir ancak onu kıramayacağınız kar iyi bir insandır.Nazik,hayalperest,tatlı tutumuyla sizi kendine hayran bırakabilir.Her şeyden kolay etkilenip sık sık depresyona girebilir.Ateşli bir yatak odanız olmayabilir.Çekingen tavırlarıyla ilişkinin başında sizi uğraştırıp,alınganlık yüzünden ilişkinin sonunu getirebilir.Sinirlenip git dediğinizde giden,arama beni dediğinizde aramayan kişiler genelde balıktır.Dingin,yumuşak bir hayat için çok uygun bi seçim.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
AKREP: En cool burçlardan birine geldik.Ketum,6. hissi kuvvetli dost gibi dosttur.Sevgilisine karşı çok sarıcı ve karizmatiktir.Tam bi sex bomb olmasının yanında çok şevkat doludur.Sinir eden sessizliklere girip,paranoyaklık yapip canınızdan bezdirebilir yada her halinizle alay edip sinir krizlerine sokabilir dedi dersiniz.
akrep oldukça doğru birden gelen solo sessiz takılma arzuları var :dover::dover::dover:

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Burçların yapısını bile bozmuş erkekler

Şu erkekler hiçbir şeye yakışmıyor
Sad Scandal GIF by TRT

Lucas

Gümüş Üye
döndürebilir.Karşılaşacağınız en büyük sorunlardan bazıları cinselliğe olan tutkuları belkide bu konuda aceleci tavırları olabilir. Ama eğer sizden gerçekten hoşlanmıyorsa tehlike çanlarını duyar gibiyim.İlişkide yaptığınız hiçbir şeye asla katlanamamakla birlikte sinsice bekleyip ilk fırsatta aynısını yapıp sizi terk edecektir,bununlada kalmayıp ağır cümlelerle hem arkanızdan hem yüzünüze konuşacaktır.
Bu kadar mı gerçekçi olur

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Yengeç erkeği işe yaramaz

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Yalniz ben konuştuğum erkeklerin hiç merak edip burçlarını sormamışım. Bı geri kalmış hissettim kendimi.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yengeç ve Terazi erkeği ile hayatımın hiçbir döneminde karşilaşmadım bu aylarda erkek mi doğmamış

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Yalniz ben konuştuğum erkeklerin hiç merak edip burçlarını sormamışım. Bı geri kalmış hissettim kendimi.
İsimden önce burç soruyorum
İsmini bilmediğim oyun arkadaşlarımla günlerce haftalarca oyun oynamışlığım var 🤣

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
İsimden önce burç soruyorum
İsmini bilmediğim oyun arkadaşlarımla günlerce haftalarca oyun oynamışlığım var 🤣
Şuan şaşkın yüz ifademi görmen gerek ciddi misin @nunu
Bu bağımlılığın ne zaman başladı kız:)))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Şuan şaşkın yüz ifademi görmen gerek ciddi misin @nunu
Bu bağımlılığın ne zaman başladı kız:)))
Lisede kütüphaneye cafe tarzı bir mekan vardı gidip otururduk sahipleri burç kitabı önerdi ben inanmıyorum dedim.
Kitabı oku dediler baya kalın tüm burç ve yükselenlerin olduğu bir kitaptı.
Kitap birebir beni anlatınca bana 🤣🤣🤣 kendimde farketmediğim özellikler bile yazıyordu. O zamandan beri burç sorarım. Ön yargı yapmamaya da çalışırım.
Bir dönem burcuna ikizler yazanı zort diye siliyordum. 🤣🤣🤣

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Lisede kütüphaneye cafe tarzı bir mekan vardı gidip otururduk sahipleri burç kitabı önerdi ben inanmıyorum dedim.
Kitabı oku dediler baya kalın tüm burç ve yükselenlerin olduğu bir kitaptı.
Kitap birebir beni anlatınca bana 🤣🤣🤣 kendimde farketmediğim özellikler bile yazıyordu. O zamandan beri burç sorarım. Ön yargı yapmamaya da çalışırım.
Bir dönem burcuna ikizler yazanı zort diye siliyordum. 🤣🤣🤣
Birde burcuna denk gelen evler falan varmış. Biri bana az birşey anlattı o evlerle ilgili ben şok geçirdim. O ne peki? Ben anlamıyorum bu kadar tarif edebildim.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Birde burcuna denk gelen evler falan varmış. Biri bana az birşey anlattı o evlerle ilgili ben şok geçirdim. O ne peki? Ben anlamıyorum bu kadar tarif edebildim.
Her burcun evi var evet onunda bir küçük yorumu olur her burcun gezegenide var işte gezegendeki yorumlama gibi
Benim evim mesela 8. Ev ölüm evi 😯
Bir ara buna da konu açayım 😁

Nobody

Teknik Admin
ASLAN: Bir erkeği fark edip vay be ne güzel giyinmiş,ay çok hoş ama belli kasıntı diyorsanız aslandır sekmez.İnsanlara karşı önyargılı ve ukaladır.Garip bir çekiciliği,bakımlı halleri,zeki ve esprili konuşmalarıyla tehlike geliyor kızlar.Ancak belli etmesede aşırı kıskanç çok sahiplenici bir tipdir.7/24 konuşmak,yanınızda olmak ister.Çabuk bağlanır zor ayrılır.
Külliyen yalan
öldümm:

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Boga ile akrep ömür törpüsü.
Töbe etmisim.
En iyi aslan,cömert ve sevgi dolu <3

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Boga ile akrep ömür törpüsü.
Töbe etmisim.
En iyi aslan,cömert ve sevgi dolu <3
Biz iki akrebiz 🤣
Benim şöyle bir düşüncem var akrep burcu kendinden başka burçla olmamalı 🤣🤣🤣
Çünkü bende de aynı iyi kötü huylar olduğundan anlayabiliyorum ve umursamıyorum.
Başka insan anlayamaz çok zoruz.
Boğa en mutlu eden erkek falan diye geçiyor ya onu anlamadım.

Üst Alt