Bu forumun adı niye forumsal

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Cidden niye .s.s forumsal olduğunda ilk, oggy nin banner çalışması hala gözümün önünde :honk: torpu

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sahibine soralım @HolySpectre ?

Gerçi sahibi de forumu bize Bi rakip gitmiş istediğimiz gibi 🐎 koşturuyoruz

Çözüm

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bırakıp olacaktı ya yerli yersiz ayırıyor kelimeyi şu klavye

pumpkin

Elmas Üye
Ben niye torpu yazmışım :honk: some klavye problems :honk:

@Chen bu cevap beni tatmin etmedi :T: zamanında çok dalga geçmiştik neden kabullenip devam ettirilmiş meraklar içindeyim :honk:
Ben neden saçma sapan şwyleri merak ediyorum yaa :(((

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben niye torpu yazmışım :honk: some klavye problems :honk:

@Chen bu cevap beni tatmin etmedi :T: zamanında çok dalga geçmiştik neden kabullenip devam ettirilmiş meraklar içindeyim :honk:
Ben neden saçma sapan şwyleri merak ediyorum yaa :(((
Şöyle düşün bir aile eviniz var yıllarca çocukluk hatırlarınız her şeyiniz o evde

Sonra yeni gelin ben burayı beğenmem diyip herkesi daha farklı bir yere taşinmaya ikna ediyor

Fakat bazilari hala hatıralarına çok sadık ve özlem içinde...

İşte o eski aile evinize olan özleminizi tekrar yaşayacağinizi bilen, ailenin büyüğü @HolySpectre baba evi satmıyor ve tekrar açiyor

pumpkin

Elmas Üye
Şöyle düşün bir aile eviniz var yıllarca çocukluk hatırlarınız her şeyiniz o evde

Sonra yeni gelin ben burayı beğenmem diyip herkesi daha farklı bir yere taşinmaya ikna ediyor

Fakat bazilari hala hatıralarına çok sadık ve özlem içinde...

İşte o eski aile evinize olan özleminizi tekrar yaşayacağinizi bilen, ailenin büyüğü @HolySpectre baba evi satmıyor ve tekrar açiyor
ve sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark ediyorsun o aile evinde, özlem duyuyorsun biraz da geçmişte yaşıyorsun aynı zamanda anıları da yaşatmaya çalışıyorsun sonra fark ediyorsun ben buraya ait değilim diye.......
(aile evinde 1 geceden fazla tahammül edip zaman geçiremediğim aklıma gelerek klavyeye alınmıştır :honk: )

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ve sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark ediyorsun o aile evinde, özlem duyuyorsun biraz da geçmişte yaşıyorsun aynı zamanda anıları da yaşatmaya çalışıyorsun sonra fark ediyorsun ben buraya ait değilim diye.......
(aile evinde 1 geceden fazla tahammül edip zaman geçiremediğim aklıma gelerek klavyeye alınmıştır :honk: )
Ama yine de yokluğuna dayanamazsın

Her ne kadar artık tahammül edilmez olsalar da seni ailenden başka gerçek seven olmayacak

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
banner mi yapmıştım ya hatırlamıyorum yaşlandığım için....... holly emrenin reenkarnasyonu olduğu için adı forumsal bu arada..... yararlıya basarsanız sevinirim...... :kalp:

pumpkin

Elmas Üye
Ama yine de yokluğuna dayanamazsın

Her ne kadar artık tahammül edilmez olsalar da seni ailenden başka gerçek seven olmayacak
Beni gerçekten seven hiç kimse olmadı zaten bu yeryüzünde 🚬
banner mi yapmıştım ya hatırlamıyorum yaşlandığım için....... holly emrenin reenkarnasyonu olduğu için adı forumsal bu arada..... yararlıya basarsanız sevinirim...... :kalp:
yaa nası hatırlamazsın .s.s herkes böle alengirli şeyler yaparken sen de paintte bi tane sal resmi yapmıştın ya .s.s sal kısmı gözümün önünde ama önünü hatırlayamıyorum :honk: güzel trollüktü bence ama örselemişlerdi her zamanki gibi :honk:

GeN

ße₺a
Aslında 'forumsal' ismi sonradan esinlenmiş bir isim. Forumsal'dan önce 'forumbahane' vardı. Sonralarda sorum sahibi fikir alışverişi yaptığı dostuyla 'forumsal' adında bir isme karar verdiler. Hayatta her şey değişiyor, yeniliyor, level atlıyordu. Orada da bir değişime ihtiyaç vardı ve ismi 'forumsal' oldu. Çoğu kesim bu isimle tanıdı bildi ama eski ismiyle de (bilenler bilir) çok anı, hikâye vs. mevcuttur.​

alcatraz

🍻
Moderatör
Aslında 'forumsal' ismi sonradan esinlenmiş bir isim. Forumsal'dan önce 'forumbahane' vardı. Sonralarda sorum sahibi fikir alışverişi yaptığı dostuyla 'forumsal' adında bir isme karar verdiler. Hayatta her şey değişiyor, yeniliyor, level atlıyordu. Orada da bir değişime ihtiyaç vardı ve ismi 'forumsal' oldu. Çoğu kesim bu isimle tanıdı bildi ama eski ismiyle de (bilenler bilir) çok anı, hikâye vs. mevcuttur.​
ne kadar da forumlar hk. detaylı bilgiye sahibi bi user :T:

pumpkin

Elmas Üye
hadi canım yemin et

Üst Alt