Bir Zamanların Saçmalayan Komik Smsleri

Arthur

Huysuz ve tatlı adam..
Gümüş Üye
Çok Onemli Bir Not ; Sakin Aşağidaki Mesaji Tersten Okumayınız, Lütfen ............!!!
" Nıskalas Rıb Nes " Ben Sana Okuma Demedim Mi. Gerçekten Hakliymisim.

Ölmüş Karga Gözümü Oysun Ki, Boş Tüfek Beni Vursun Ki, Susuz Havuzda Boğulayım Ki, Bozuk Araba Bana Çarpsın Ki, Şu Anda Seni Düşünüyorum.

Kurban Bayramında Kurban Alacak Paran Yoksa; BULENT Yaz 3162 Ye Gönder, Bülent Ablan Sana Kurban Olsun.

Öğrenci Misin? Okul Artık Bitsin Mi Diyosun? Artık Bitsin Yaz 7500 E Gönder Nah Biter Bu Çile Melodisi Cebine Gelsin.

Hatırlarmısın Kafamızda Beyin Yiyen Solucan Girmişti Benim ki Beynimin Yarısını Yiyip Doymuştu. Senin ki İse Açlıktan Ölmüştü.

Şuan Kafam Bozuk Hayattan Bıkmış Bir Şekilde Ağlıyorum, Elimde Bıcak Ne Yapacagımı Bilmiyorum Zannetme Ki Dertten Ağlıyorum Mutfakta Soğan Doğruyorum.

Bit Olsam Saclarında Dolaşıp Dursam... Yesem Yesem Her Yerini Doymasam Sonra İstersen Dus Al Boğulayım İster İki Tırnagının Arasında Cıtlat Kurbanın Olayım

Tüm operatör kullanıcılarına müjde! Bu ay içinde ölmek bedava üstelik mezar masrafları bizden bitmedi günahların %50 si indirimli ilk ölen 100 kişiden birine cepli kefen takımı hediye sorulara doğru cevaplar verirsen cennette 20 yıl krallar gibi yaşarsın mezara girdiğinizde sizi terletecek sorular sorulmayacaktır mezarlar klimalı olup tek kişiliktir ağaçlar ithal kerestedir giriş ücretsizdir.

Yavru Maymun Annesine Sorar: -Anne Biz Neden Çirkiniz? Annesi Cevap Verir: Haline Şükret Sen Şu Mesaji Okuyani Bir Görsen!

Karar Vermiştim Sana Dunyanin En Guzel En Nadide En Cekici En Gozalici Hediyesini Gonderecektim Ama Postaci Bana Kizdi. "Çık O Paketin İcinden" Dedi

Sensiz Buraların Hiç Bir Tadı Yok. Yediğim Salatada Bile Seni Arıyorum. Bir Hıyarın Eksikliği Bu Kadar Mı Hissedilir.

Biliyor Musun, Az Önce Ne Olduğunu Çok Iyi Biliyorum Ben.. Ne Mi Oldu? Telefonuna Bu Mesaj Geldi.

Sana Bir Şey Söyleyeyim Mi? Bir Daha Beni Rahatsız Etme. Benim Pisliklerle İşim Olmaz. Allah Kahretsin Seni. Hayatımı Mahvettin Alçak Sigara...

• Haha
Tepkiler: CaT

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Hatırlarmısın Kafamızda Beyin Yiyen Solucan Girmişti Benim ki Beynimin Yarısını Yiyip Doymuştu. Senin ki İse Açlıktan Ölmüştü.

Imzalik söz ya.dddddyyyyynfjdnd

simbat

Gümüş Üye
paspas anahtarın ustunde .. 3310 ıle bızzat atmıs oldugum bır mesajdır bu.

Üst Alt