Aşık oldugunuzu nasıl anlarsınız ?

Cafuné

Altın Üye
Midemde kelebekler uçuşmaya başlıyor sonra kalbimin içinde çiçekler açıyor 😌
etrafa neşe saçıyorum.

Nobody

Teknik Admin
Uzun zamandır midemde kelebekler değil, kelebek dahi uçmuyor. Bir tane kelebek yakalayıp yutacağım en sonunda olacak olay bu.

Raison Detre

Altın Üye
Bende kelebek yok, kalbim karincaliniyor, renkler daha pastel oluyor, yemekler daha lezzetli.

Ya da çocuktum o zamanlar heyecanlandıgım için öyle geldi

Mia

Sürekli aklıma geliyorsa geçmiş olsun diyorum kendime

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben olamıyorum sizden öğrenmeye geldim nasıl aşik olunur

Ser verip sır vermemişsiniz

angie

2022-23
Bronz Üye
Hep onunla konuşmak isterim. Nöyle mesajlarım da uzun uzun satırlarca olur… Beni tanımışsa anlar buradan…

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
(düzenleme)
Doğa da aşk diye bir şey yoktur aslında aşk diye bir şey de yok hayvanlar da aşk kavramı yoktur dolayısıyla entrika vb tarzı sorunları ya da tabuları yoktur , örneğin bir yunus yavrusu tüm sürüye anne baba gözü ile bakabilir onlar da her yavruyu annesi babası gibi sahiplenir evet hayvanlarda mevcut (aslan hariç onlar biraz daha sultan süleyman kafasındadır sndflkjsdfn). Sevmek ile aşk farklı kavramlar. Bu tarz bir konuya defalarca yorum yaptım o yüzden kısa kesmek gerekirse. Aşk kötü bir şey bir yaratıcı varlığa aşk ile bağlanırsın mesela bu karşılıksız bir şeydir. Bir insana da bu şekil de bağlanırsın aşk olarak adlandırılan o aşırı terim adama cinayet işletebilir , yavrularıyla birlikte eşini bırakıp kaçabilir , yasak olan bir ilişki yaşayabilir. Hani aşk genel de şarkılar ya da diziler de imkansız olarak pazarlanıp empoze edilir ya heh ticari bir amacıda mevcuttur aşkın. Sana cd , kaset vb şeyler aldırır
Duygu terörüdür aşk , sevgi gibi değildir. Tanımı dünya üzerinde farklı olup sevmek eylemini aşırı anlatmanın kılıfıdır bir yer de. Etkilemek istediğin kişiye karşı doğrulttuğun bir silahtır , asıl niyetini (her türlü insan olabilir) güzelce kamufle edebilir bla bla bla

Son düzenleme:

Nobody

Teknik Admin
Doğa da aşk diye bir şey yoktur aslında aşk diye bir şey de yok. Sevmek ile aşk farklı kavramlar. Bu tarz bir konuya defalarca yorum yaptım o yüzden kısa kesmek gerekirse. Aşk kötü bir şey bir yaratıcı varlığa aşk ile bağlanırsın mesela bu karşılıksız bir şeydir. Bir insana da bu şekil de bağlanırsın aşk olarak adlandırılan o aşırı terim adama cinayet işletebilir , yavrularıyla birlikte eşini bırakıp kaçabilir , yasak olan bir ilişki yaşayabilir. Hani aşk genel de şarkılar ya da diziler de imkansız olarak pazarlanıp empoze edilir ya heh ticari bir amacıda mevcuttur aşkın. Sana cd , kaset vb şeyler aldırır
Duygu terörüdür aşk , sevgi gibi değildir. Tanımı dünya üzerinde farklı olup sevmek eylemini aşırı anlatmanın kılıfıdır bir yer de.
Nerede kaşem benim

Hiç düşünmeden altına imzamı kaşemi basar geçerim

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Korkudan kımse olamıyor aşik

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Xasthur işin tüm duygusallığının içine etmiş.: ))))))

velevki

🎈
Altın Üye
(düzenleme)
Doğa da aşk diye bir şey yoktur aslında aşk diye bir şey de yok hayvanlar da aşk kavramı yoktur dolayısıyla entrika vb tarzı sorunları ya da tabuları yoktur , örneğin bir yunus yavrusu tüm sürüye anne baba gözü ile bakabilir onlar da her yavruyu annesi babası gibi sahiplenir evet hayvanlarda mevcut (aslan hariç onlar biraz daha sultan süleyman kafasındadır sndflkjsdfn). Sevmek ile aşk farklı kavramlar. Bu tarz bir konuya defalarca yorum yaptım o yüzden kısa kesmek gerekirse. Aşk kötü bir şey bir yaratıcı varlığa aşk ile bağlanırsın mesela bu karşılıksız bir şeydir. Bir insana da bu şekil de bağlanırsın aşk olarak adlandırılan o aşırı terim adama cinayet işletebilir , yavrularıyla birlikte eşini bırakıp kaçabilir , yasak olan bir ilişki yaşayabilir. Hani aşk genel de şarkılar ya da diziler de imkansız olarak pazarlanıp empoze edilir ya heh ticari bir amacıda mevcuttur aşkın. Sana cd , kaset vb şeyler aldırır
Duygu terörüdür aşk , sevgi gibi değildir. Tanımı dünya üzerinde farklı olup sevmek eylemini aşırı anlatmanın kılıfıdır bir yer de. Etkilemek istediğin kişiye karşı doğrulttuğun bir silahtır , asıl niyetini (her türlü insan olabilir) güzelce kamufle edebilir bla bla bla
Çok doğru bir tanım. İmzamı atıyorum altına :)

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
benim böbreklerime vuruyo hocam :honk:

angie

2022-23
Bronz Üye
Adını duyunca gülümseme yayılır yüzüme…

Üst Alt