Aracın Altına Saklanan Gizemli Kız

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Adana'da kendisini bir gencin kovaladığını söyleyen 23 yaşındaki Perihan Y., park halindeki bir otomobilin altına girdi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen genç, "Beni zorla götürmeye çalışıyorlar" diyerek polisi 2 saat uğraştırdıktan sonra otomobilin altından çıkıp, koşarak uzaklaştı.

adana-da-bir-garip-olay-23-yasindaki-genc-kiz-2-15542624_1680_m.jpg

Çınarlı Mahallesi'nde meydana gelen olayda yolda yürüyen Perihan Y., bir anda çığlık atarak, kaçıp park halindeki otomobilin altına girdi. Çığlık seslerini duyan kişiler, otomobilin yanına gelip, Perihan Y.'yi çıkarmaya çalıştı. Uzun süren uğraşlara rağmen Perihan Y. aracın altından çıkmayınca, polise haber verildi.

adana-da-bir-garip-olay-23-yasindaki-genc-kiz-2-15542624_3744_m.jpg

2 SAATLİK UĞRAŞ SONUNDA
ÇIKTI

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, Perihan Y.'den aracın altından çıkmasını istedi. "Ben bir şey yapmadım. 'Gel buraya gel' dedi. Sonra arkadan kovalayınca ben de buraya girdim. Beni zorla götürmeye çalışıyorlar" diyen Perihan Y., yaklaşık 2 saatlik çalışmayla, polisin çevredekileri bölgeden uzaklaştırmasıyla otomobilin altından çıktı.
adana-da-bir-garip-olay-23-yasindaki-genc-kiz-2-15542624_8201_m.jpg

KOŞARAK UZAKLAŞTI

Büyük korku yaşayan Perihan Y., arkasına baka baka koşarak uzaklaştı. Perihan Y., girdiği apartmanın bahçe duvarından atlayıp, gözden kayboldu.

adana-da-bir-garip-olay-23-yasindaki-genc-kiz-2-15542624_6323_m.jpg

Nobody

Teknik Admin
Bu dünya çok garip bir yer ya 😁

Nobody

Teknik Admin
Bu olay bana çok eskiden başıma gelen bir mevzuyu hatırlattı...
4,5 yaşlarındayken, uzaktan bir akrabamız gelirdi bize. Benim yaşlarım da bir kız çocukları vardı. Sürekli beni öpmeye çalışıyordu, bende sürekli kaçıyordum :D Köşe bucak kaçıyorum ama öyle böyle değil... lkjadkl Bir gün öyle bir daraltmıştı ki beni, aynen bu ablamız gibi bizim arabanın altına saklanmışım 🤣🤣

Son düzenleme:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O kız ne oldu şimdi @HolySpectre öpebildi mi hiç jfkf

Üst Alt