Antrasit

Sade

Özel Üye
Katılım
4 Ocak 2022
Mesajlar
653
Tepki puanı
570
Puanları
93
Konum
..
Cinsiyet
Kadın
images-11.jpg


Bir muhabirin kaybolmasıyla eski bir dava yeniden açılınca, adamın internet dedektifi olan kızı tarikat, gizlilik ve ölümün gölgesindeki ufak bir dağ kasabasına gelir. Binlerce seçenek, sınırsız eğlence. "Profilage"ın ortak yaratıcısı imzalı bu gerilimde Hatik ("Validé") ve Camille Lou ("Kadınlar Savaşta") başrollerde.

‘Antrasit’, Fransızca Netflix gerilim dizisi olarak Alpler’deki küçük bir köyde yaşanan ritüel cinayetlerini konu alır. Otuz yıl önce köyde yaşanan toplu bir intiharın ardından, şimdi bir cinayet kurbanının yüzüne antrasit sürülmüş bir şekilde bulunmasıyla olaylar gelişir. Polis memuru Ida, işlenen suçun bir tarikatla ilişkili olabileceğini düşünmektedir, ancak departmandaki diğerleri ona inanmamaktadır. Eksantrik yabancı Giovanna ise kayıp babasını aramak için kasabaya gelir. Bu arada, suçluyu araştıran Jaro Gatsi suçlanır. Üçü, dağlarda saklanan gerçekleri ortaya çıkarmak için bir araya gelir ve geçmişlerini araştırarak sürükleyici bir yolculuğa çıkarlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: Eru

Eru

Altın Üye
Katılım
25 Tem 2023
Mesajlar
3,475
Tepki puanı
762
Puanları
113
Konum
Zz
Cinsiyet
Diğer
Konusu kulağa müthiş geliyor ama saatlerce Fransızca dilini çekebileceğimi zannetmediğim için maalesef izlemeyeceğim bir dizi daha.
 

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Katılım
28 Şub 2023
Mesajlar
23,459
Çözümler
1
Tepki puanı
3,142
Puanları
113
Yaş
34
Konum
Miuw
Cinsiyet
Kadın
İnş sıkıcı değildir allam
 

Tuz

Maybe in Another Life...
Bronz Üye
Katılım
7 Nis 2024
Mesajlar
618
Tepki puanı
83
Puanları
28
Yaş
31
Konum
Lüksemburg
Cinsiyet
Kadın
Şu bıyıklı kadına benziyor
 
Üst Alt