Aldatıldığını Anlama Rehberi

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
■ Her zamankinden daha düşünceli davranmaya başladı. Ne yapsanız kızmıyor. Hatta size aşırı ilgi gösteriyor.

■ Özel günlerinizi bile beklemiyor, neredeyse her akşam paketle eve geliyor.

■ Durup dururken kavga çıkarıyor. Hiçbir şeyi beğenmiyor.

■ Eskisi gibi sohbet etmiyor. Siz sohbete kalkıştığınızda da konuyu kısa kesiyor.

■ Sizinle dışarı çıkmıyor. Sinemaya gitmiyor, arkadaşlarınızla buluşmuyor.

■ İlgisizliğinden söz ettiğinizde sizi paranoyaklıkla suçluyor. “Ben aynıyım ama sen değiştin” diye suçu size atıyor.

■ Zevkleri değişti. Hiç dinlemediği müzik türlerine ilgi göstermeye, hiç beğenmediği renklerde giysiler almaya, hiç sevmediği yerlere gitmeye başladı.

■ Evde geçirdiği zaman çok azaldı. Tatil günlerinde bile çeşitli bahanelerle evden dışarı çıkmanın yollarını arıyor.

■ Hiç huyu değilken birden aşırı kıskanç oldu. Gittiğiniz her yere, giydiğiniz her şeye, görüştüğünüz her arkadaşınıza karışmaya başladı.

■ Eskiden her gece size sarılarak uyurdu. Şimdi ya hiç sarılmıyor ya da birkaç dakika sarıldıktan sonra sırtını dönüyor.

■ Sizde daha önce çekici bulduğu şeyleri artık beğenmez hale geldi.

■ Siz söylemeden asla “Seni seviyorum” demiyor. Siz söylediğinizde de sadece “Ben de” diye cevap veriyor.

■ İlişkinizin nereye gittiği konusunda hiç konuşmuyor. Konuyu açmak istediğinizde “Akışına bırak” diyor.

■ Sadece size karşı değil, herkese öfkeli. Garsona, taksiciye, simitçiye çıkışıyor. Araba kullanırken sürekli küfür ediyor.

■ Cinsel ilişkiniz yok denecek halde. Siz ortam yaratmaya çalıştığınızda geçiştiriyor.

■ Eskisi gibi huzurlu uykular uyumuyor. Ya geç yatıyor ya da gece sık sık uyanıp yanınızdan kalkıyor.

• Beğen
Tepkiler: Ahu

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Bugün onayladık ama ona bişey söylemedim eski ya hakkım yokmuş sevmek kalpten bağlanmak değil uçkurla ilintiliymiş o yüzden bu saatten sonra herkes herşeyi yapar

Üst Alt