alcatraz

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
@keroLayn; canısı senden önce davrandım, umarım kızmazsın.: )))

alcatraz; çok yönlü bir arkadaş. Aşırı inatçı, belki benden de fazla inatçı biri. Tuttuğunu koparıyor, en azından değer verdiği kişiler için kılı kırk yarıyor. Açık sözlü, samimi, sıcakkanlı ve en önemlisi güvenilir biri.

Seni tanıdığım ve burada gördüğüm için mutluyum.

dinamickaygısız

Platin Üye
Ben mesafeli biriyimdir. Buna rağmen nereye gitsem banlanırım.:honk: Herkesle iyi geçinen bir arkadaş bence😄

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Tuttuğunu koparıyor derken

Neleri tuttun da elinde kaldi @alcatraz

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Böyle bir konunun açılması beni kesinlikle kızdırmaz aksine çok mutlu oldummmm ❤️
———————

valla konuyu gördüğümden beri ara ara yazdım yazdım sildim sonra dedim ki kero salla, kime neyi anlatıyon :honk: ben bu arkadaşlığa 13 yılımı verdim, çok merak eden varsa kendi tanısın, bana ne :honk:

Sadece bu kadar keyifli eğlenceli kafası güzel canım arkadaşım alcatraza hayatımda olduğu için teşekkür ederimm, iyi ki varsın kanks :kalp:

pumpkin

Elmas Üye
alcatraz; çok yönlü bir arkadaş. Aşırı inatçı, belki benden de fazla inatçı biri. Tuttuğunu koparıyor, en azından değer verdiği kişiler için kılı kırk yarıyor. Açık sözlü, samimi, sıcakkanlı ve en önemlisi güvenilir biri.

Seni tanıdığım ve burada gördüğüm için mutluyum.
Yalnız döngüsel sen kimsin yahu ben yazsam kısa ve öz anca bu kadar yazardım, kafamı kahve fincanına sürtüp kıvılcım çıkartıcam şimdii :honk:

alcatraz

🍻
Moderatör
Tuttuğunu koparıyor derken

Neleri tuttun da elinde kaldi @alcatraz
burada şair inadımdan bahsetmiş. tonlarca şey de var şimdi ona takılmanın sırası mı çen ? :T:
Böyle bir konunun açılması beni kesinlikle kızdırmaz aksine çok mutlu oldummmm ❤️
———————

valla konuyu gördüğümden beri ara ara yazdım yazdım sildim sonra dedim ki kero salla, kime neyi anlatıyon :honk: ben bu arkadaşlığa 13 yılımı verdim, çok merak eden varsa kendi tanısın, bana ne :honk:

Sadece bu kadar keyifli eğlenceli kafası güzel canım arkadaşım alcatraza hayatımda olduğu için teşekkür ederimm, iyi ki varsın kanks :kalp:
bende kızdırmayacagını düşünmüştüm. her forumda sen yaptın emekli olma zamanın geldi kanks :honk:
teşekkür ederim sende iyi ki varsın hayatımda kanks. 13 yıl dile kolay. normalde arkadaşlıklarım bu kadar sürmez bilion çok kez şahitsindir :T:
Yalnız döngüsel sen kimsin yahu ben yazsam kısa ve öz anca bu kadar yazardım, kafamı kahve fincanına sürtüp kıvılcım çıkartıcam şimdii :honk:
@döngüsel tam bi insan sarrafı çıktı kajsdksa bnede döndüm şaşkına :D

dinamickaygısız

Platin Üye
İnsanlarla iyi geçinmenin sırlarını anlatır mısınız lütfen :honk: 😄

pumpkin

Elmas Üye
benden geçmiş üye sözlük falan yaa .s.s neyse gençler taşıyor bayrağımızı :honk:
kanks benim arkadaşlıklarım çok yıllık oluyo genelde az olur ama öz olur 25 yıllar, 18 yıllar, 15 yıllar bak senle de 13 olmuş havada uçuşuyor :honk:

alcatraz

🍻
Moderatör
benden geçmiş üye sözlük falan yaa .s.s neyse gençler taşıyor bayrağımızı :honk:
kanks benim arkadaşlıklarım çok yıllık oluyo genelde az olur ama öz olur 25 yıllar, 18 yıllar, 15 yıllar bak senle de 13 olmuş havada uçuşuyor :honk:
ben gectiğimiz senelerde 15-16 yıllık arkadaşlık ortamında 976 kritik ile tek atmış 3 oyuncuyu hayatımdan elemiş, biri direkten dönmüştü :D
insanların ne zaman nerede yamuk yapacagı belli olmuyo ki :T:

pumpkin

Elmas Üye
ben gectiğimiz senelerde 15-16 yıllık arkadaşlık ortamında 976 kritik ile tek atmış 3 oyuncuyu hayatımdan elemiş, biri direkten dönmüştü :D
insanların ne zaman nerede yamuk yapacagı belli olmuyo ki :T:
olsun üzülmeyelim kanks :honk: herkesin başına gelebilir, genelde bizim gelir ama olsun üzülmeyelim :honk:

Serçe

Uzaklaştırıldı
Onda keşfettiğim en büyük özellik insanlar ile iletşimini mükemmel ayarlıyor bu dengeyi çok az insan kurar.

Harika bir savunma mekanizması var hep dikkatimi çeken biriydi yeni tanıştık sayılır fakat cidden sağlam bir karakter .

pumpkin

Elmas Üye
biraz da alcatrazı övebilir miyiz lütfennnn...............

pumpkin

Elmas Üye
alcatraz kibardır, ilgilidir, hanımcıdır, beyefendidir, tam evlenilecek beydir kızlar...........

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bless Thank God GIF by NBC

Övgüler sana @alcatraz

Arthur

Huysuz ve tatlı adam..
Gümüş Üye
Eğlenceli her daim etrafındaki insanlara güldürmeyi başaran , güzel yürekli bi adam bence vefalı birde bunu ilk tanıdığınızda anlayabiliyorsunuz

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Adamın dibi
Lazım herkese böyle biri
Can kurtaran gibi
Ama kendine pek hayrı yok gibi
Tüm samimiyeti ile adam gibi
R yapmaz net biri
Alcatraz hapisanesinde
Zamanını dolduran biri