Aile

• Konuyu başlatan Serçe
  • Başlangıç tarihi
S

Serçe

View: https://youtu.be/tVP01Z2lCLE

Sarışın sevmem ama Aslan burda çok karizma ve rolünün hakkını veriyor. Oscara kadar gider bu dizi öyle bir oyunculuk :))

1. Bölüm harikaydı ay yapımın en baştan izlediğim ve izleyeceğim tek dizisi bu olabilir.
Burda ki aşk benimle uyuşuyor =)

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Hiç izlemedim TV dizileri reklamlarından dolayı beni sinir ediyor

S

Serçe

Bende izlemiyorum tvden birşey fakat bunu izleyeceğim beni çeken bişey var bu dizide. Zaten youtubeden izliyorum verildiğinden

Biggie

Özel Üye
ikinci bölümünü henüz izlemedim.
cast olarak hayvan gibi iyi bir yapım, oyunculuklar da iyi ama bizimkiler bu hazırlık mevzusunda pek iyi değiller ya.
yabancı diziye bakıyosun yavaş yavaş vuku buluyor hemen her şey ama bizimkiler ilk bölümde tanıştırıp hemen manitacılığa gçeiyorlar muhtemelen tv dizilerinin süresi ile alakalı bir durum ama yine de olumsuz bir durum.

S

Serçe

@Biggie izlemeye devam ediyor musun bilmiyorum fakat tespitlerinde haklısın. Beni rahatsız eden şey ise iki başrolde fazla donanımlı fazla profesyonel oldukları için biz olduk zaten kafasıyla ilerliyorlar gibi geldi bana. Böyle olduklarında bir iki bölüm çok duygu geçmedi bana ama ilerledikçe seviyorum akıcı hale gelmeye başladı.

Evet bencede aşık olmaları biraz sürebilirdi. Hemen 3. Bölüm evlilik konuşulduğu için eksi puan aldı benden de. Şahsen ben ikisini aksiyonlu bir projeye daha çok yakıştırırdım ama bu da güzel.

-a-

Altın Üye
Zaman zaman toplamda bi 40dk falan izledim bende aynı bölümün aynı sahnelerini sanırım. Ama sıkmadı. Evet bende oturup izlemek isterdim ama bi bölümü izlemem bi günümü alır muhtemelen.

Beğendim bende. (Ben kim oluyorsam eleştirmenim sanki :) )

S

Serçe

Zaman zaman toplamda bi 40dk falan izledim bende aynı bölümün aynı sahnelerini sanırım. Ama sıkmadı. Evet bende oturup izlemek isterdim ama bi bölümü izlemem bi günümü alır muhtemelen.

Beğendim bende. (Ben kim oluyorsam eleştirmenim sanki :) )
İzlediklerimizi eleştirmeye hakkımız var her zaman. Güzel beğenmene sevindim a bey.

-a-

Altın Üye
Hikaye nasıl peki ? Tıkanır biter mi uzun sürer mi ?
Ben o kadar anlamam. Yani dediğim gibi çok fazla izlemedim hep aynı bölümü izliyorum aralarda denk geliyor. Aynı bölümün farklı kısımlarını farklı zamanlarda.
O kız erkek izleyiciyi çeker, çocukta kadın izleyiciyi çeker. Uzar biraz ama ne kadar bilemem.

S

Serçe

Ben o kadar anlamam. Yani dediğim gibi çok fazla izlemedim hep aynı bölümü izliyorum aralarda denk geliyor. Aynı bölümün farklı kısımlarını farklı zamanlarda.
O kız erkek izleyiciyi çeker, çocukta kadın izleyiciyi çeker. Uzar biraz ama ne kadar bilemem.
Konuya hakim bile değilsin izlediğinden pek bişey anladığını sanmıyorum Sjssjsj

-a-

Altın Üye
Konuya hakim bile değilsin izlediğinden pek bişey anladığını sanmıyorum Sjssjsj
Belkide olabilir.
O kadar derinlemesine izlemedim ama en başta söylemiştim.
Hakim değilim ama o kesin.

Biggie

Özel Üye
@Biggie izlemeye devam ediyor musun bilmiyorum fakat tespitlerinde haklısın. Beni rahatsız eden şey ise iki başrolde fazla donanımlı fazla profesyonel oldukları için biz olduk zaten kafasıyla ilerliyorlar gibi geldi bana. Böyle olduklarında bir iki bölüm çok duygu geçmedi bana ama ilerledikçe seviyorum akıcı hale gelmeye başladı.

Evet bencede aşık olmaları biraz sürebilirdi. Hemen 3. Bölüm evlilik konuşulduğu için eksi puan aldı benden de. Şahsen ben ikisini aksiyonlu bir projeye daha çok yakıştırırdım ama bu da güzel.
henüz izlemedim sonraki bölümleri. ara sıra televizyonda denk geldi sadece. mini dizi olarak hazırlansa olayların gelişme hızı göz ardı edilebilir aslında ama böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.
bir de bunlara ek olarak bizim genel dizilerde koskoca ülkede veya şehirde bir şekilde birileri birilerinin ortak tanıdığı oluyor dramatik bir şekilde, gereksiz bir durum.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben izlemedim merak etmedim
Bilemiyorum izler miyim ki

S

Serçe

henüz izlemedim sonraki bölümleri. ara sıra televizyonda denk geldi sadece. mini dizi olarak hazırlansa olayların gelişme hızı göz ardı edilebilir aslında ama böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.
bir de bunlara ek olarak bizim genel dizilerde koskoca ülkede veya şehirde bir şekilde birileri birilerinin ortak tanıdığı oluyor dramatik bir şekilde, gereksiz bir durum.
Aynen sana katılıyorum fazla yapay çevresel ilişkiler var maalesef dizide..
Yinede izleyelim Biggie bence Sssjsj

Aktivite
Şuanda bu konuya yazan kişi yok
Üst Alt