3 malzemeyle dökülen saçlarınızı geri kazanın!

CaT

🎈
Board Admin
Sadece 3 malzemeyle dökülen saçlarınızı geri kazanın! Resmen saç fışkırtıyor

Saç dökülmesi istenmeyen görünümlere sebep olabiliyor. Bazı dönemlerde artış gösteren saç dökülmesini önlemek için saç yıkama düzenine dikkat etmek, daha doğal saç ürünleri kullanmak, kafa derisine masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırmak ve bol vitaminli gıdaları tüketmek gerekiyor. Düzenli olarak uygulanan maske tarifleri de saç çıkaran kürler olarak dökülen saçlarınızın istenmeyen görüntüsünü gideriyor.

1679009243431.png

Saç çıkaran kürler de hint yağı, zeytinyağı, badem yağı, jojoba yağı gibi doğal yağlardan faydalanılıyor. Saç gürleştirmek için en faydalı doğal malzemeler denildiğinde akla aşağıdaki malzemeler geliyor. Bu maske tarifi sadece saç gürleştirmekle kalmıyor saçın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor.

SAÇ GÜRLEŞTİREN MASKE TARİFİ​

Malzemeler

• 2 yemek kaşığı Hint yağı
  • 1 yumurta sarısı
  • 1 yemek kaşığı bal
Yapılışı

Tüm malzemeleri bir kasede iyice karıştırın. Karışımı önce saçlarınızın köklerine, ardından tüm saçınıza uygulayıp saçınızda 2-4 saat bekletin. Başınızdan akmaması için bir duş bonesi takabilirsiniz. Ardından saçınızı şampuan ve saç nemlendiriciyle yıkayıp durulayın. Bunu iki ay boyunca haftada bir defa yaparsanız (İki defa yapılması tavsiye ediliyor), saçınızın artık dökülmediğini ve yeni saçların çıkmaya başladığını fark edeceksiniz.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Hint yağını direk sürmüştüm karışım olarak denemedim.
Yumurta olayı benim için işi bozuyor sanırım. SAD. Kokar kız yumurta 😣
Yağ karışımları iyi oluyor E vitaminini ampul olarak alıp içine kırardım eskiden ah bu tembellik.

• Haha
Tepkiler: CaT

CaT

🎈
Board Admin
Sicak suyla yıkayınca yumurta pisermi acaba jdjss

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
hattaaaa görüyor ve arttırıyorum , üzerine pul biber dökerseniz saclar kıvırcık olacaktır vbxxbdbdb

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
bende bu malzemelerden sadece dökülmüş saç var .s.s

Üst Alt