16 Yaşındaki Kızı Kaçırıp Cinsel İstirmarda Bulunan Hanzo İşkenceyi Sosyal Medyada Paylaştı

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Bursa'da 2.5 ay boyunca ailesinin evinde alıkoyduğu 16 yaşındaki kızı darbedip cinsel istismarda bulunduktan sonra görüntüleri sosyal medyada paylaşan zanlı tutuklandı. Zanlının anne ve babası hakkında da işlem başlatıldı

1693882121837.png

Bursa'da 16 yaşındaki kıza 2.5 ay boyunca işkence edip cinsel istismarda bulunan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi

1693882134248.png

Bursa'da annesi S.G. (33), cezaevine girince evde yalnız yaşamaya başlayan N.G., 1.5 yıl önce tanışıp, birlikte uyuşturucu aldığı erkek arkadaşı Hamza Han tarafından çeşitli tarihlerde dövüldü. İddiaya göre; Hamza Han, 10 Haziran'da da N.G.'yi kaçırıp, babasının Osmangazi ilçesi Yunuseli Mahallesi'ndeki evine getirerek, önce işkence yaptı ardından cinsel istismarda bulundu. 20 Ağustos'ta cezaevinden çıkıp, kızının 2.5 aydır alıkonulduğunu öğrenen S.G., polise şikayette bulundu. Şikayet sonrası N.G., 27 Ağustos'ta evden kurtarıldı. Gözaltına alınıp, tutuklanan Hamza Han ayrıca N.G.'yi silahla tehdit ettiği ve bu anları sosyal medyadan paylaştığı ortaya çıktı.

1693882148938.png

Gözaltına alınan Hamza H., "nitelikli cinsel istismar", "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma", "konut dokunulmazlığını ihlal", "uyuşturucu madde kullanımını özendirme", "tehdit", "kasten yaralama" ve "eziyet" suçlarından tutuklandı.

1693882161713.png

Zanlının anne ve babası hakkında da "kasten yaralama" ile "çocuğun kaçırılması ve alıkonulması" suçlarından işlem başlatıldı. Hakkında "iş yeri dokunulmazlığını ihlal etme", "mala zarar verme" ve "hırsızlık" suçlarından yakalama kararı olduğu belirlenen N.G. ise işlemlerinin ardından çıkarıldığı hakimlikçe serbest bırakıldı

1693882175895.png

2.5 ay boyunca kabus dolu günler yaşadığını belirten N.G. şunları söyledi: "Annem cezaevine girdi, beni çeşitli tarihlerde evinde alıkoydu. Bazı günler kaçarak kurtuldum. Her seferinde beni darbetti. Beni banyoya soktu, 1.5 saat hortumla dövdü. Her yerim mosmor, yürüyemiyorum. Tekerlekli sandalye ile geziyorum. Ondan şikayetçiyim, ceza almasını istiyorum. O benim, çocukluk hayallerimi mahvetti. Okula gidiyordum, hayatımı altüst etti. Bana zorla cinsel istismarda bulundu. Kabul etmediğim zaman beni dövüyordu, şiddet uyguluyordu. Gelip, ailemi dövdü, annemin kolunu kesti. Kardeşlerimin rüyasına giriyordu, korkudan yatamıyorlardı. Kafama silahın dipçiğiyle vurdu, elimi sıcak suyla yaktı, beni demirlerle dövdü" dedi. Şüphelinin sosyal medyada paylaştığı görüntülerini ise kaçırıldığı gün çektiğini söyleyen N.G., "İstemediğim için bana zorla istismarda bulundu. Silahla beni tehdit etti, 'Zorla yapacaksın' dedi. 'İstemiyorum' dedim. Beni videoya alıp, internete attı. Sonuna kadar şikayetçiyim."

Kızını kurtarmak için gittiği evde Hamza Han tarafından saldırıya uğradığını söyleyen S.G., "Cezaevindeydim daha sonra çıktım ama yine de kızımı kurtaramadım. Kızımı kendine bağımlı yapmış. Nereye giderse gitsin, kızım onu buluyordu. Kendisine kukla yapmış. Kızımı ne kadar kurtarmaya çalıştıysam da başarılı olamadım. Kapıma silahla geldi. Kızımı sürükleyerek götürdü. Sürekli kızıma cinsel istismarda bulunmuş. Çocuğum 2 ay boyunca şiddete maruz kaldı. Zorla cinsel istismarda bulunmuş. Çocuğumu elinden kurtaramadım. Çocuğumun bütün gelecek hayallerini çaldı. En ağır ceza ile yargılanmasını istiyorum. Onun gibilerin dışarı çıkmasını istemiyorum. Kesinlikle dışarı çıkmasın, adalet cezasını versin. Kızımı videoya almış, 'Yayınlayacağım bunu, herkese atacağım' diye tehdit ederek, sürekli cinsel istismarda bulunmuş. İşkence çektiriyor, silahla tehdit etmiş. Hatta silahın dipçiğiyle kafasına vurmuş. Hayatımızı mahvetti. Çocuğumun hayatını mahvetti. Darp raporu aldık, cinsel istismar olduğuna ve uyuşturucu içirildiğine dair rapor aldık." ifadelerini kullandı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Ailenin avukatı Nalan Bener de (55) yapılan işkencenin çeşitli suçları kapsadığına dikkat çekerek, "Tehdit, hile, alıkonulmuş, cinsel istismara uğramış. Neşterle, delici, kesici aletlerle veya sopa gibi birtakım eşyalarla fail şiddet uygulamış. Bunun cezası 2 yıldan başlar; cinsel amaçla bir kat daha artar. Tehdit, hile, zorlama olduğunda artırım hükümleri uygulanır. Fail olması gerektiği gibi tutuklandı. Hürriyetten alıkoyma, nitelikli cinsel istismar, tehdit, nitelikli darp, şantaj hepsi söz konusu" diye konuştu. Bu arada Hamza Han, polis ve savcılıktaki ifadelerinde, suçlamaları kabul etmeyip, "Kendisiyle 1.5 yıl önce tanıştık. Her şey kendi isteğiyle oldu. Ona kötü davranmadım. Dini nikah yapıp, ilişkiye girdik. Uyuşturucuyu kendisi kullanıyordu. Vücudundaki darp izlerini kimin yaptığını bilmiyorum" dedi.

CaT

🎈
Board Admin
Stockholm sendromu olmus sanirsam :(

Zeze

Bronz Üye
bir kere değil her gün her an küçük küçük çok kez öldürülmeli yoksa soğumaz içimiz. Nerde kaldın be idam seni çok özlüyorum

dinamickaygısız

Platin Üye
bir kere değil her gün her an küçük küçük çok kez öldürülmeli yoksa soğumaz içimiz. Nerde kaldın be idam seni çok özlüyorum
Kendi rızalarıyla sevişen yetişkinleri sapkınlık olarak görmüyorlar :honk: irandaki gibi mute nikahı kıymışlar zaar
İşte aptallar yetişkin değiller

Son düzenleme:

Zeze

Bronz Üye
Kendi rızalarıyla sevişen yetişkinleri sapkınlık olarak görmüyorlar :honk: irandaki gibi mute nikahı kıymışlar zaar
İşte aptallar yetişkin değiller
sanırım yargıda hafifletici neden kendi rızası vs gibi konular sonuçta çocuk işte rıza nedir kimdir ne önemi vardır aman Allah tüm insanlığı ıslah etsin

Cherry

Platin Üye
Umarim istismar edenler hayatlari boyunca cehennemi yasarlar.

Üst Alt