Burç Dedikoduları

Nobody

Teknik Admin

İşte burçların çekilmeyen, en kötü yanları...​

Aslan​

Evet küçük aslancık, sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok! Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş Aslan parçası, hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım.Ben yarattım bu dünyayı, Bir de dönse etrafımda!Her dediğim hemen olsun, Zenginlik ve ün beni bulsun...
Bunu kim yazmissa aslanlari kiskaniyor cekemiyor haspamm yaaa 🤣

Happy Kermit The Frog GIF

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye

İşte burçların çekilmeyen, en kötü yanları...​

Koç

Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez. Onlara kalsa dünyada herkes beceriksiz, bir kendisi becerikli! Millete öğütler verir, ukalalık taslar. Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş. Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin!

Evet.

Lavinia

Gümüş Üye

Başak​

Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı. Bir de titizdir ki, yorar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar. Ama onun her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete cinnet geçirmektedir aynı zamanda. Dili de acayip sivridir. Soğuk bir insandır.

Şeytan ayrıntıda gizliyse ben napayım :p

Üst Alt